Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Adınız soyadınız : Mervan… Malatya

Yorumunuz :  Hocam merhaba. Yaklaşık 25 gün önce ürününüzü aldım ve hemen kullanmaya başladım. Penisimin boyu, ereksiyon halinde iken 13 cm idi ve son derece moralimi bozuyordu. Evlenmek istiyorum fakat bu takıntım yüzünden bir türlü evlenemiyordum. Eşimi tatmin edememekten korkuyordum. Bu arada internette araştırma yaparken sizin ürününüze rastladım ve uzun bir inceleme yaptıktan sonra satın almaya karar verdim ve iyi ki almışım. Daha şimdiden penisimde büyüme oldu. Ereksiyon halinde 15,5 cm'e ulaştı. Şimdi 30 lu set almaya karar verdim. Hocam aynı adrese 30 lu set gönderin. Fakat sizden ricam yorumlara yazdığım bu mesajımda gerçek ismimi kullanmayın. 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.