Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Adınız Soyadınız :  Vanlı…

Yorumunuz: Valla arkadaşlar ben 6 kutu V-Pills kullandım zerre kadar etkisini göremedim bilmem 7 cm uzaycakmış erken boşalmayı önlüycekmiş, te o kadar para verdik boşuna. Bunun haricinde daha bir sürü ürün kullandım ama hepsi boş cıktı . Taki gecenlerde gene araştırma yaparken bu siteye buldum ve 1 kutu sweetpower aldım denemek için o kadar kazık yedik ki, tedbirli olmak gerek neyse sipariş verdikten 4-5 gün sonra geldi. Sabah 6 gibi ac karına attım 1 tane yattım öğleden sonra 1 gibi dayanamadım uyandım ve taş gibi bir penis ve cok rahat damarlardan kalınlaştığını fark ettim . 3 Gün etkisi devam etti. Şimdi bazıları ilk denemede nasıl olur dediğini duyar gibiyim ama vallahi aynen yazdıklarım gibi oldu. İçinde bu ürüne karşı zerre şüpe duyan varsa şiddetle tavsiye ediyorum 1 kutu alın deneyin ve farkı fark edin. Valla hocam süper ötesi bişey bu ürün . :)  

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.