Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

cinsel gücü artıran bitkiler

Sweet Power ,ilk çıktığı günden bu yana büyük ilgi görmüştür. Yüzde yüz yerli bitkilerden formülize edilmiştir. 

 

cinsel_güç

 

Sweetpower doğada bulunan bitkilerden formüle edilmiştir. Kullanıldıktan bir süre sonra etki eden formul 100% Bitkiseldir. 
5000 yıldır uzak doğuda ve özellikle Çin'de yetişen  bitkiler kullanılmamıştır. Sadece ülkemizde  ülkemizde yetişen eşsiz bitkilerden formülize edilmiştir. Ülkemizdeki şifalı bitki polülasyonu, çinden de dünyanın tamamından da daha fazladır. Kayıtlı 24 Bin şifalı bitkinin yaklaşık 13 bini sadece ülkemizde yetişmektedir. Bir çok yabancı ülke ülkemize gelip, bizim değerini bilemediğimiz bitkileri toptancılar aracılığı ile satın alıp işleyip kendi ülkelerinde kendi vatandaşlarının hizmetine sunmaktadırlar. Bizdeki yabancı merakı, yabancılar bizdeb daha iyisini yapar düşüncesi ve bizde olmayan özgüven… Biz en iyisini yapabilecek güce ve enerjiye sahibiz. Yeterki fırsat verilsin… Antideprasanlara verilen milyarlar yerine bizde yetişen bitkilerle hem biz kazanırız, hemde emeğimizi yabancı ilaç şirketleri sömürmez. Fakat adamlar sistemlerini kurmuşlar, tıkır tıkır onlar için işliyor… Onların kimyasal ilaçları bizi tedavi etmezken, daha çok hasta ediyor… 
 
 
erken_boşalma
 

Sweetpower kullananlar ve Sweetpower kullanıcı yorumlarını ziyaret ediniz.

Cinsel sorunların başında Erektil Disfonksiyon (Sertleşme sorunu), İnfertilite (Kısırlık) ve Prematür Ejakülasyon (Erken Boşalma) gelmektedir. 

Erken boşalmaya son !

Sertleşme sorununa son !

Cinsel isteksizliğe son !

Güçsüzlüğe son ! ( Full enerji )

Azosperm hastalığına son !

Penisim küçük diyenlere sorununuza son !

Cinsel ilişki süresini ve sayısını artırmaya ve tüm bu sorunların çözümünde kalıcı

yardımcı…


cinsel_güç
 
Çakşır kökü sütü :

 

Özellikle Akdeniz havzasında yüksek kesimlerde  1400 metre ve üzerinde yetişen çok yıllıksı bir bitkidir. Oğlaklar bu bitkinin yapraklarına bayılır ve çok sever. Çakşır bitkisinden yiyen keçiler o sene çifter çifter yavrular. Bunu bilen köylüler özellikle bu bitkinin bol olduğu yerlerde hayvanlarını otlatır.Hatta köklüler çakşır kökü bitkisini alıp yaylalarda yetiştirmeye çalışsalar da bir türlü başaramadılar.

Bu bitkiyi sadece hayvanlar değil köylülerde çokca tüketir. Bu bitki onlara çok güç ve kuvvet verir. Bunu yaparken de kalori alımı yapmaz, yani kilo alınmasına sebep olmaz.

Gelelim bizim kullandığımız kısmına, Çakşır sütüne . Ben meslektaşlarımla beraber her iki senede bir çıkan, çakşır kökü sütünün peşine düşeriz. Özel metodlarla toplarız ve sweetpower'da kullanmak üzere özel olarak hazırladığımız soğutucularda koruma altına alırız. Bu sütte bulunan mineraller özellikle penisin büyütülmesinde çok etkilidir. Büyük penis isteyenler için mükemmel bir yardımcıdır. Bu bitkinin muadili, Afrika kıtasında yetişen, yohimbin ağacının dış kabuğunun öğütülmesi ile elde edilir. Fakat yohimbin bitkisinin halisünasyon etkilerinden dolayı bir çok ülkede kullanımı yasaktır. Fakat afriklılar bu bitkiyi çokça kullanırlar…Çakşır kökünün hiç bir olumsuz yan etkisi yoktur.  

Ürünün formülünün %100 bitkisel, hiç bir kimyasal madde içermemesi her yaştan kişilerin kullanmasına olanak sağlamaktadır.

 
sweetpower_erken_boşalma
 

Sweetpower cinsel istek arttırıcı ile geceleriniz eskisinden daha renkli olacak. Cinsel performans düşüklüğü ve yarıda kalmaya artık son.

Hiçbir yan etkisi olmayan Sweetpower'ın tek kapsülü ile 60 ile 120 dakika arasında etkisini göstererek  , Minimum 72 saatlik aktivitenize başlayabilirsiniz. 72 saat içerisinde her an kendinizi hazır hissedeceksiniz. ( Her hangi bir şekilde, cinsel dürtü olduğunda, ürün devreye girerek hormonel aktivite başlar.)  Penis büyütücü (üst düzey sıkıştırma ile enine ve boyuna % 20 büyüme … ), erken boşalma, cinsel isteksizlik, cinsel güç, sperm sayısını ve kalitesini artırma, sertleşme sorunu, ile ilgili ne varsa… 

 

Sweetpower ile çiftler daha mutlu… Çuha çiçeği çayı  gençlik aşınız…

 

 

 

Swetpower ile daha güçlüsünüz…

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.