Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

 

Sweet Power (penis büyütücü etkili, üst düzey sertleşme) İÇERİĞİ: 

 

 

Cinsel_guc                            Erken_bosalma

 

ZENCEFİL : Kas gevşetici , kusma önleyici, kanı sulandırarak dolaşımı rahatlatıcı ve sindirime yardımcı olma özelliklerine sahiptir. Genel olarak vücudun istenilen duruma getirilmesinde ve cinsel istegin artmasında etkili bir yardımcıdır.

 

Penis-buyutucu    Cinsel_guc

 

 

 

 

 

GAMMA LİNOLENİK ASİT (GML) : Sibirya sedir ağacının kozalaklarından elde edilir ve iki yılda bir ürün verir. Gamma linolenik asit açısından dünyanın en zengin ve en kaliteli bileşimine sahiptir. Özel işlemlerle, soğuk presleme yöntemleri kullanılarak, ürüne zarar vermeden işlenir ve uygun koşullarda saklanarak, ihracatı yapılır. Yorgunluğun giderilmesinde, prostat be zi ve cinsel aktivite üzerinde olumlu yönde etkilidir. Penis boyunun uzatılmasında da çok etkilidir. 

 

Sweetpower     Erken_bosalma

     

cinsel_güç

 

Yakı otu

Özellikle dış salgı bezi olan prostatın daha verimli çalışmasına yardımcı olur. 

 

 

Penis_buyutucu

Çakşır kökü sütü :

Özellikle akdeniz havzasında yüksek kesimlerde  1400 metre ve üzerinde yetişen çok yıllıksı bir bitkidir. Keçiler bu bitkinin yapraklarına bayılır ve çok sever. Çakşır bitkisinden yiyen keçiler o sene çifter çifter yavrular. Bunu bilen köylüler özellikle bu bitkinin bol olduğu yerlerde hayvanlarını otlatır.Hatta köklüler çakşır kökü bitkisini alıp yaylalarda yetiştirmeye çalışsalar da bir türlü başaramadılar.

Bu bitkiyi sadece hayvanlar değil köylülerde çokca tüketir. Bu bitki onlara çok güç ve kuvvet verir. Bunu yaparken de kalori alımı yapmaz, yani kilo alınmasına sebep olmaz.

Gelelim bizim kullandığımız kısmına, Çakşır sütüne . Ben meslektaşlarımla beraber her iki senede bir çıkan, çakşır kökü sütünün peşine düşeriz. Özel metodlarla toplarız ve sweetpower'da kullanmak üzere özel olarak hazırladığımız soğutucularda koruma altına alırız. Bu sütte bulunan mineraller özellikle penisin büyütülmesinde çok etkilidir. Büyük penis isteyenler için mükemmel bir yardımcıdır.  çakşır suyu ile karıştırmayın ve aynı etkileri beklemeyin. 

Ürünlerimizin ana etken maddesi çakşır sütüdür ve tamamen bizim ülkemizde yetişen bitkileri ihtiva eder.

 

Yetişkinlerin vücutlarında vitamin ve mikro eleman eksiklikleri tamamlar. Ereksiyon bozukluğu (iktidarsızlık) ve cinsel soğukluk durumunda etkilidir.

Cinsel organlarda kan dolaşımını aktive eder ve prostat bezinin gerektiği gibi çalışmasını sağlar.

Yorgunluğu giderir, cinsel isteği artırır ve seks zevklerine renk katar. Alınmasından yaklaşık 30 dk ile 2 saat sonra tam etkisini gösterir ve bu etki 3 gün boyunca sürer.

 

Önerilen kullanım şekli : Su ile bir kapsül ve tok karna almanız daha etkili olur. Bir kapsülün etki süresi, Çuhaçiçekli çay ile birlikte minimum 3 gün ile 5 gün arasındadır. Yani üç günden önce ikinci bir kapsül almanıza gerek yok. 

size gelen sette bulunan 21 bitkiden oluşan çuhaçiçekli çayı öncelikle kullanın. Yani bir gün öncesinden daha sonra da sweetpower kapsülünü almanızı tavsiye ederim. Ayrıca ciddi tansiyon – dolaşım ve kalp  sorununuz varsa, Çuhaçiçekli çayımızı bir hafta kullandıktan sonra sweetpowerı alın. Bu süre içinde cinsel hayatınıza devam edebilirsiniz. 

Kontrendikasyonları = İçindekilerin herhangi birine karşı aşırı hassasiyet, yüksek tansiyon, ciddi karaciğer ve böbrek sorunlarında yalnız kullanmanızı tavsiye etmem. Bu tür şikayetleriniz varsa, Çuhaçiçeği çayımız ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünümüz kimyasal içerikli olmadığından dolayı hiç bir yan etki oluşturmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Uyarı = 1. Aşırı dozda alınmamalıdır . mon tedavisi uygulanmaktayken kullanılmamalıdır.

 

Sweetpower bu tesislerde, uzman kadrosu ile el değmeden tamamen hijyenik koşullarda üretilerek siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 

  İşletme kayıt no =TR-43-K-002183

 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.