Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

cinsel_guc  Erken_bosalma

Sweetpower seti bir erkeğin isteyebileceği tüm etkileri kesintisiz ve kalıcı olarak sağlar…

1- Erken boşalma sorununu çözmeye…

2- Penisi boyuna ve enine kalıcı olarak büyütmeye…        (Boyuna ve enine %20 büyüme)

3- Karşı cinse olan cinsel isteği artırmaya…

4- Cinsel gücü kesintisiz artırmaya…

5- Sertleşme sorununu kalıcı olarak çözmeye…

6- Sperm sayısını ve kalitesini artırmaya…

 

Etkili ve kalıcı olarak çözmeye yardımcı akıllı bitki karışımlarından oluşur.  Uzmanlarımız tarafından mevsiminde uygun şartlarda kurutulup işlenmektedir. 

 

- Hekimoğlu,  kalp –  damar sağlık  ürünlerinin üstün özellikleri :

- Üretim teknolojisi- visionlife ilaç tesisleri

- G.M.P Standardı – 20.000 kontrol Noktası

- Yan etki oluşturmaz

- Çabuk etkili- Aç karna 1 saatte, Tok karna 2 saatte tam etkisini gösterir. Minimum:3 gün…

- Basit kullanım – Bir bardak su ve Yanında bir Türk kahvesi ile…

- Sinerjik Etki

- Bağımlılık Yaratmaz. 

- Taklitlerine karşı korumalı Sweetpower'ı set halinde size gönderiyoruz. Her setin yanında 21 bitkiden oluşan çuhaçiçekli çayımızı gönderiyoruz.

- Canlılık Oranı % 98

Ürünümüz iade garantilidir !  (En az 1 Kapsül Kullanmak Şartı ile, kargo ücreti düşüldükten sonra ürün ücreti istenilen banka hesabına havale edilir.)

İnsan vücudunun tüm sistemlerinin işleyişinde kontrolün beyin tarafından sağlandığını hepimiz biliyoruz. Cinsellik içinde aynı durum geçerli. Cinselliği kontrol eden hormonların ilk etkilediği bölge beynimizdir. Beynimizde bulunan Hipofiz bezi ve  Hipotalomus bölgesi, cinsel fonksiyonların beyindeki en önemli kontrol merkezidir. Bu bölgeden Salınan "Gonadotropin" adı verilen hormon aracılıgıyla , tüm cinsel fonksiyon ve üreme sistemi kontrol ediliyor.

 

 

Bu hormon , hipofiz bezi üzerinde etkili oluyor ve buradan salınan LH erkekte testis üzerine etki göstererek erkeklik hormonu olarak bilinen testosteron salınmasını sağlıyor. Saçların dökülmesine sebep olmaz. Bilakis saçlarınızda dökülme sorunu varsa saçlarınızın dökülmesini engeller. Çünkü bitkisel olmayan ürünleri kullanırsanız saçlarınız dökülür . Bu yolla cinsel istek ( libido )  ve cinsel ektiviteyi kontrol ediyor.Yine hipofiz bezinden salınan hormonlarla, hipotalamustan salınan pek çok madde , cinsel aktivitenin düzenlenmesinde rol oynar

 

 

Doğum kontrolü haplarını, kadınları kisırlaştırmak için, erkeklerde sperm sayısını azaltmak ve tamamen kisirlastirmak için ise bu guc artırdığını iddia eden basta via… cia… veya gergedan boynuzu , türü ilaçlar olmak üzere bir cok ilaç ve gıdada böylesi tuzaklar la hasta edildik. Yediğiniz gıdalar, yağlar tuzlar kısaca Rafi'ne edilmiş yani insan eli ile işlenmiş gıdalara dikkat edin. Şüpheli olan ve haram gıdalardan uzak durun. Rafi'ne tuz kullanmayın, Kaya tuzu, Himalaya tuzu veya turşu kurmak için kullanılan tuzları kullanın. Hazır kek, meyve suyu, kola, gazoz gibi ürünlerden siz ve yakınlarınızı uzak tutun. Limonlu soda bile olsa uzak durun. Çünkü bu tür ürünlerde kullanılan esanslar sadece Alkolde çözünür. Kısırlık belası ile uğraşan hastalar bunlara dikkat etsin. Ayrıca kısırlık Hastalığı'na çözüm arayan ziyaretçilerimize kan gruplarına göre beslenme programı verilecektir.

 

 

 

Düşük testosteron seviyeleri erkekler için sadece cinsel yaşamın tadını tuzunu kaybetmesi anlamına gelmiyor. İngiltere’deCambridge Üniversitesi’nde Dr. Kay Tee Khaw ve arkadaşlarının yaptığı bir çalışmanın sonuçlarına göre çok düşük bir testosteron seviyesinin kalp açısından çok yüksek kolesterol ve tansiyona sahip olmaktan farklı bir anlamı yok! Araştırma sonuçlarını testosteron seviyesi çok düşük olan 40 yaş üzeri erkeklerde kalp krizi riskinin yükseldiğini gösteriyor. Önemli bir soru da şu: Biz doktorlar düşük testosteronun bir sebep mi sonuç mu olduğunu araştırmadan testosteron takviyesini de şimdilik pek fazla onaylamıyoruz. Anlaşılan konunun biraz daha araştırılıp incelenmesi, yeni çalışmalarla desteklenmesi gerekiyor. Fakat sweetpower testosteron hormonu yüklemesi yapmıyor, yaptığı vücudun hormon salgısını normale getirmesi yani olması gerek seviyeye ulaştırmasına yardımcı olmak.  Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak. Çuhaçiçeği çayı ile birlikte bunları yaparken, aynı zamanda diğer rahatsızlıkların giderilmesinde, metabolizmanızı güçlendirir. 

 

erken_boşalma

 

Bayanlar için, bayan azdırıcı damla veya bayan azdırıcı hap, kapsül ve erkekler için geciktirici spreyler… Bunların tamamı birer aldatmacadır. Aynı ürünü hem erkeklere hemde bayanlara satıyorlar. Erkekte testosteron hormonunu tetikleyen ürün aynı zamanda östrojen hormonu üzerinde etkili olması beklenemez… Genelde bunların içinde çörek otu yağı,susam yağı, ayçiçekyağı veya hiç bir şekilde olumlu , olumsuz etki yaratmayan ürünler bulunmakta. Partnerinize bu tür ürünleri kullanmak yerine, orgazmı cinselliğin en önemli amacı olarak görmekten vazgeçip, duygusal bir akşam yemeği, hoşuna gidecek bir hediye, ön sevişme, uyarılma, cinsel tecrübe, zevk ve çiftlerin birbirlerinin bedenlerini daha yakından tanımalarını sağlamaktır. Cinselliğin bir görev olmadığını; günah, yasak, olmadığını çiftlere hissettirmek, karşılıklı mutluluğa dayanan deneyimler yaşamalarını sağlamaktır.

Diş macunlarında bulunan Sodyum florür de cinsel fonksiyon bozukluklarına neden olmakta. Özellikle Epifiz bezinin düzenli olarak melatonin hormonu salgılamasını engellemektedir. Bu da bağışıklık sistemimimizi olumsuz etkilemektedir. Diş macunu yerine Misvak kullanmanız daha da faydalı olur. Bağışıklık sistemini aktive ederken, dolaşım sisteminde bulunan Çinko miktarını artırmakla gerçekleştirir. Bu sebeple sweetpower bu sorunların çözümünde etkili bir yardımcıdır… Düzenli olarak spor yapın ve uykunuzu alın. Özellikle gece 23.00 ve 05.00 saatleri arasında uyumaya çalışın. Gün aydınlanmadan da uyanın…

 

 

 

Ürünümüz ise :  

Yetişkinlerin vücutlarında vitamin ve mikro eleman eksikliklerini tamamlar.  Düzenli kullanımda sperm sayısını arttırmaya yardımcıdır. Cinsel organlarda (genital bölgede ) kan dolaşımını aktive ederek prostat bezinin gerektiği gibi çalışmasına yardımcıdır. Yorgunluğu gidermede yardımcıdır. Cinsel istegi arttırmaya ve cinsel hayatınıza renk katmaya yardımcıdır.Beyindeki Nörohormonların verimli çalışmasını sağlayarak, kaliteli bir cinsel yaşam için vücudun düzenli çalışmasını sağlar. 

Penisin büyümesi veya diğer cinsel fonksiyon bozukluklarını düzenlerken kesinlikle tansiyonununzda değişim olmaz. Diğer kimyasal içerikli ürünleri aldığınızda kesinlikle tansiyonunuzda değişim olur.  Sweetpower ürününü aldıktan sonra tansiyonunuzu ölçtürerek ürünümüzün gerçekten doğal olduğunu görebilirsiniz. Çünkü tansiyonunuzda değişim olmayacaktır. Hatta eğer tansiyon sorununuz varsa da normal seviyeye getirir. Bu sebeple sweetpower ile birlikte size yanında ücretsiz olarak gönderdiğimiz 21 bitkiden oluşan Çuhaçiçekli çayımızı sabah ve akşam olmak üzere günde iki bardak içiniz. 

 

 

 

Sweetpower'ın vücuda alınmasından yaklaşık 60 dk. İle 2 saat içerisinde tam etkisini gösterir ve 72 saat bu etkisini sürdürür.   Yanlış veya eksik beslenme ile özellikle toplar damarlarda meydana gelen hasarlardan dolayı, peniste her zaman üst düzey sıkıştırma gerçekleşmez. 

Sweetpower'da bulunan mükemmel bitkiler , penisteki  kan dolaşımını  normal seviyeye getirerek, üst düzey sertleşme ve büyümeye yardımcı olmaktadır… 

Bu çay sweetpower ile birlikte kullanılmalıdır… Hazırlama  şekli aşağıdaki gibidir. Ürünümüz tamamen bitkiseldir ve Altı etkinin tamamını en etkili ve kalıcı şekilde görmek istiyorsanız mutlaka ürünü doğru bir şekilde kullanın. Çünkü herşeyi 650 mg lık bir kapsüle sığdırıp sonrada tamamen bitkiseldir demek yanlış olur. Değerli ziyaretçilerimiz, Extratta olsa 650 mg lık bir bitki kaışımı asla size istediğiniz sonuçları vermez. Mutlaka kimyasallara müracat ederler… Bizim ürünümüz doğaldır ve etkileri kalıcıdır…  Daha detaylı bilgi için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.  

 

Çuhaçiçekli çay : 21 Bitkiden oluşmakta ve mevsiminde toplanan bitkilerden oluşmaktadır. Bu akıllı karışımlar sayesinde, beynimizin ve özellikle de salgı bezlerinin görevlerini verimli bir şekilde yapmalarını sağlar. Başta vücudumuzun orkestra şefi olan Hipofiz bezinin fonksiyonlarını tam olarak yerine getirmesini sağlar. Buna bağlı olan tüm sorunların giderilmesinde kalıcı olarak etki eder. Dolaşım sistemi ile ilgili tüm sorunlarda etkilidir. Nöronların ve diğer salgı bezleri ile Endokrin sistemiyle beraber dolaşım sistemini de düzenleyerek tam bir metabolizma düzenleyicisidir. Yüksek tansiyon veya düşük tansiyonda kalıcı olumlu etkileri vardır… Bu akıllı karışımlar sayesinde siz kendinizi daha dinç, daha verimli ve daha enerjik hissedeceksiniz..

Sweetpower ile birlikte size gelecek olan Çuhaçiçekli  çayını hiç aksatmadan kullanın. (Çuhaçiçekli çayımız haftalık hazırlanır ve size dökme olarak gelir.)

Kullanma şekli ise ; Akşamdan oda sıcaklığındaki su ile dolu olan bir su bardağına bir çay kaşığı kadar ilave edip sabaha kadar bekletin. Sabah biraz ılıtıp süzdükten sonra Aç karna için ve 20 dk. sonra kahvaltı yapınız. Sabah yine aynı şekilde hazırlayıp akşama aç karna içiniz. Haftanın Altı günü içip, bir günü ara veriniz.

 

Yasal Uyarı: Bu sitede  tanıtımı yapılan ürün ilaç değildir. Bitkisel gıda desteğidir.Verilen bilgiler doktor tavsiyesi veya uygulayacağı tedavinin yerine geçmez.

Ürünlerimiz var olan cinsel problemleri çözmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Cinsel dürtü olmadan ürün çalışmaz. Bir gecede, 3 yapayım, 4 yapayım diyiyorsanız bizim ürünümüzü satın almayın… Sadece cinsel sorunları olanlar alsın lütfen. 

18 Yaşından küçükler bu siteden alışveriş yapmaları yasaktır.

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.