Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Suyun yapısı ve enerjisi olan suya ulaşmanın yolu

 

Her su molekülü, birbirinden farklı olmakla beraber, her zaman tekrar aynı mükemmel geometriyi ortaya koyar. Bir su molekülü,  (H’2o) 104,52 derecelik bir açıyla, mükemmel bir dörtgenden başka bir şey değildir. Bu geometri su molekülünde var olduğundan, suyun çok belirli frekans örneği vardır. Bir su molekülü çift kutupludur, aynı gezegenimiz de olduğu gibi, Kuzey ve Güney kutbu gibi. Her su molekülünün etrafında elektromanyetik kuşakla çevrelenmiş, bir eksi ve bir artı kutbu vardır.


Suyun_enerjisiSuyun_enerjisi

 

 

 

 

 

 

 

 

Suyun_enerjisi

 

Peygamber efendimiz (Sav) her hastalığın çözümünün mümkün olduğunu beyan etmiştir. “Yüce Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalık yaratmamıştır”. (Buhari,tıp Hadis 7/12) Doktorlar ise, okul bilgileriyle sadece onlara öğrettikleri ile, daha fazla yardım edecek durumda olmadığını, prensipte söyleyebilir. Ancak inancımıza göre aykırı bir durumdur. Eğer bizler vücudumuzda bir problem ortaya çıktığı zaman, enerjiyi asli durumuna dönüştürebilirsek, o zaman bu duruma moleküllerimiz ve organlarımız da buna uyacaktır. Sebep ortadan kalkınca sonuçta değişecektir yani hastalık da ortadan kalkacakmış olacaktır.Suyun_enerjisi

 

Su, sarmal şekilde hareket eder ve hiçbir zaman lineer değildir. Suyun çeşmeden akışına bakın, su girdap formunda, hareket eder. Spiral oluşturan suyun hareketinin, genetik kalıtım bilgilerini içeren bedenimizdeki DNA ile aynı olması, ilginç değil midir?

Günümüz modern dünyasında içtiğimiz bütün suların moleküler yapıları değişime uğramış yani bozulmuş olarak evimize gelir. İster damacana isterseniz de evinizdeki arıtma cihazları olsun hepsinin moleküler yapısı bozuktur. Bir anlamda enerjileri yoktur. Bu suyu içtiğiniz halde vücudunuz susuz kalır. Çünkü kullanabileceği formatta değildir. Bu sebeple vücudumuz kendisini onaramaz, toksinleri vücuttan atamaz böylelikle bağışıklık sistemi zayıflar. Modern toplumlardaki hastalıkların artmasındaki en önemli sebeptir, susuzluk… Bir de bu Sulara eklenen kimyasallar bizi daha da hasta etmektedir. Bu konuyu araştırmaya çok uzun bir müddet ayırdım ve  şimdi de size hayli zamanımı alan uzun araştırmalarımın sonucunu bölümler halinde sunacağım. Su ile tedavi yöntemlerini ve enerjisi olan suyu nasıl elde ederiz ? sorularına cevap arayacağız.

 

2. Bölüm

Suyun en kalitelisi ve enerjisi olan şifalı su, Kaynağından cam şişelere doldurulan sudur. Bu su hiç bir işlemden geçmemeli. Etrafında yerleşim birimleri ve zirai tarım yapılmamalı. 


Yakınlarınızda böyle bir kaynak varsa sorun yok. Eğer böyle sağlıklı su kaynaklarına aracımız ile dahi gidemiyorsak, o zaman şifalı suyu biz evimizde üreteceğiz. Hazırlaması gayet basit. Deniz kıyılarında veya akarsu yataklarında bulunan çakıl taşlarını temizleyip alıyoruz. Bu taşlardan bir kaçını sabahtan akşama kadar, evimizin balkonunda veya pencere pervazlarında, bekletiyoruz. Bu taşlar, sabahtan akşama kadar, güneşteki enerjiyi alıp depolar ve siz bu taşları akşamdan, içnde su dolu olan cam şişelerdeki suya eklerseniz şifalı suyunuzu hazırlamak için ilk adımı atmış olursunuz. Akşamdan sabaha kadar cam şişelerde duran bu taşlar, güneşten aldıkları enerjiyi suya iletir ve moleküler yapısını değiştirir. O mükemmel altıgeni , dondurduğunuz su molekülünde görebilirsiniz. Akşamdan taşları suya bırakırken mutlaka besmele-i şerifi  okuyun. Ben besleme ve fatiha suresini suyun duyabileceği bir tonda okuyurum. Duayı okurken ağzınızdan çıkan kelimelerin frekanslarını, suyun molekülleri hafızalarına kaydeder. Siz ertesi gün hangi niyetle içerseniz, size o problemde faydalı olur, İnşaAllah.

 

Suyun_enerjisi

 

University of south California 'da yaptığımız bir deney : Bir arkadaşımızın kanını şırınga ile aldık ve binamızın önünde kurmuş olduğumuz masada bulunan elektro-mikroskop ile gözlemlemek için hazırlıklara başladık. Daha sonra bu arkadaşımızı okul binamızın terasına çıkardık. Seslndiğimizde bizi duyamayacak mesafedeydi. Daha öncede kayıt ettiğimiz fatiha suresini hem kan örneğine hemde aynı zamanda binanın terasında bulunan arkadaşımıza dinlettik. fatiha suresi bittikten sonra arkadaşımızdan tekrar kan aldık ve mikroskop altında kanın yapısını incelediğimizde, her iki kan örneğindeki şekillerin aynı şekilde olduğunu gördük. Bu sefer, pop müzük dinlettik ve kanın yapısının çok çirkin bir şekil aldığını gözlemledik. Bu deneyi bir ay boyunca denekleri değiştirerek uyguladığımızda, sonuç hep aynıydı. Vücudumuz ve özellikle dolaşım sisteminde bulunan kanımız kelimelerin yaydığı frekanslara göre şekil alıyor ve bu da metabolizmamızı olumlu yada olumsuz yönde etkliyordu. Hem psikolojik hemde fizyolojik etkileri vardı. Bir birini duymayacak kadar uzak mesafede olan bu iki kan örneği nasıl oluyor da aynı şekile bürünüyordu ? Bu olayı bilim ile açıklamak mümkün müydü ? Okunan bir dua bir hastanın şifa bulması mümkün müydü ? Üstelik hiç bir ilaç kullanmadan, ne dersiniz ? Bilim adamlarımız boş işlerle uğraşacağına, modern teknolojinin imkanlarıyla, insanların mutluluğu ve huzuru için çalışamaz mıydı ? Kanser, tümor ve dahası… Hepsinin Çözümü var…

 

 

Zemzem suyu suların en şifalısıdır. Modern teknolojimiz, hala zemzem suyunun gizemini çözebilmiş değildir. Yıllardır insanoğlunun nüfusu artmasına rağmen, bitmeyen tükenmeyen ve her geçen gün miktarı artan şifalı bir su. Evinizdeki içilebilir suya zemzem suyundan bir miktar ilave ederseniz, bütün suyunuz aynen zemzem suyu gibi olur. Yani yoğurt mayası gibi bütün suyunuzu mayalar. Bu yöntemi de kullanabilirsiniz. Akşamdan bir damacana suya, bir yemek kaşığı kadar zemzem suyunu ilave ederseniz, sabaha kadar tüm su zemzem suyuna dönüşür. Bu suyu içtiğiniz zaman öncelikle dolaşım sistemi üzerinde olumlu etkileri olur.


Suyun_enerjisi

 

Uzun vadede, damarlardaki plakları temizler, atardamar ve toplar damarlar ile kılcal damarlarda meydana gelen hasarları onarır. Günde en az 8-10 bardak su içmeli ve rafine besinlerden özellikle beyaz unla hazırlanan hamur işlerinden uzak durmalısınız. Tereyağ ve sızma zeytinyağı haricinde yağ kullanmamalısınız. Gazlı içecek ve hazır meyve sularından da uzak durun. Her gün mutlaka 30ile 1 saat arasında tempolu yürüyüşler yapın. Bu tavsiyelerime uyduğunuz zaman uzun değil çok kısa bir süre içinde tüm cinsel sorunlarınızdan da kurtulabilirsiniz. Tavsiyelerime uyup, sweetpower'ı kullanmaya devam eden tüm ziyaretçilerimiz, memnuniyetlerini, yorumlar bölümünde dile getiriyorlar. Şifalı bitkileri toplamaya gittiğim yörelerde, ileri yaşlarına rağmen hala genç ve dinamik olan köylülerle yaptığım sohbetler neticesinde gördüm ki, sağlıklı beslenme ve hareketlilik gerçekten çok önemli. Onlar herşeyin doğalını tüketiyor, stresten uzak bir hayat yaşıyor ve durmadan hareket ediyorlar. Cinsel sorunlarda fizyolojik etkilerin yanında psikolojik etkilerde çok önemli bir yer tutuyor. Bu tecrübeler ışığında hazırladığımız ürünümüz sweetpower gerçekten çok başarılı. 

Selam ve dua ile, sevgiyle kalın…

Selam ve dua ile…

 

Sweetpower_cinsellik

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.