Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Sizden gelen sorulara, uzmanlarımızın cevapları..

 

 

 

Sorunuz :

09:58
sitenizde belirtilen duzenli kullanim tam olarak ne demektir, hap 3-5 gun etki yaptigina gore bu tur bi kullanim suresi desek cay paketinde de sadece 21 adet cay olduguna gore hapi kullanmadiginiz zaman cayi kullanin demissiniz acikcasi bu kullanim sekli tam olarak aciklayici degil sitenizde. Yani ben diyelim ki 2 hafta bir iliski yasamayacaksam 2 hafta her gun cayi mi icmem gerekiyor arti cayi iliskiden bir gun once icin demissiniz ertesi gun iliski garantisi yok ise cayi ismek ne denli mantikli bu konularda tam olarak mantikli aciklamalar yaparsaniz 2 kutuluk seti almayi dusunuyorum, tesekkurler kolay gelsin


Cevabınız :

Sweetpower kapsüllerini cinsel ilişkiden an az, 2 saat önce kullanmalısınız.

Çuhaçiçekli çayımızı : Ürün size geldiği günden itibaren kullanmaya başlayacaksınız. 
Çay metabolizmanızda olası sorunları gidermek ve salgı bezi sistemlerinin normal çalışmasını sağlamak amacı ile size gönderilmektedir. Başta hipofiz bezi, merkezi sinir sistemi, prostat ve dolaşım sistemi… Yani tüm atardamar, toplar damar ve kılcal damarlar üzerinde olumlu etkileri ile sistemi onarır. Özellikle toplardamarlardaki kapakçıkların yenilenmesini sağlar. Vücudumuzdaki bütün dokular kendisini sürekli yeniler ve hiç bir organın yaşı 10 yılı geçmez. fakat sağlıksız beslenme ve stresli şehir yaşamı, organ yaşını yukarılara yükseltmekte ve bu da yaşam kalitemizi olumsuz etkilemektedir. Başta cinsel sorunlar olmak üzere… Erken boşalma, sertleşme sorunu, cinsel isteksizlik, güçsüzlük veya doğuştan penis boyunun olması gerekenden kısa olması…
Çayı bitene kadar kullanmanız bu kadar önemli.  Çayın etkileri kalıcı olduğundan dolayı daha sonra kullanmanıza gerek yoktur. Örneğin siz kapsülü 6 ayda bitirdiniz, ama çayı 2 ayda bitirdiniz. Daha sonraki günlerde çaya ihtiyacınız yok. Çünkü sistemdeki etkileri kalıcı… Yani etkisi devam eder.  Çay 21 ayrı bitki karışımından oluşuyor…

 

 

 

Bir hastam bugün hastanede bana  "hocam bu kadar etkiyi bir çay ve kapsülden, nasıl olurda görebiliyoruz, bu işi nasıl yapıyorsunuz ?"  dedi. 

Cevabı basit . " Siz metabolizmanızın normal çalışma koşullarını temin ederseniz, buna bağlı tüm sorunlarda ortadan kalkar dedim"… Çuhaçiçekli çayımız, 21 Bitkiden ve mevsiminde toplanan bitkilerden oluşmaktadır. Bu akıllı karışımlar sayesinde, beynimizin ve özellikle de salgı bezlerinin görevlerini verimli bir şekilde yapmalarını sağlar. Başta vücudumuzun orkestra şefi olan Hipofiz bezinin fonksiyonlarını tam olarak yerine getirmesini sağlar. Buna bağlı olan tüm sorunların giderilmesinde kalıcı olarak etki eder. Dolaşım sistemi ile ilgili tüm sorunlarda etkilidir. Nöronların ve diğer salgı bezleri ile Endokrin sistemiyle beraber dolaşım sistemini de düzenleyerek tam bir metabolizma düzenleyicisidir. Yüksek tansiyon veya düşük tansiyonda kalıcı olumlu etkileri vardır. İçinde bulunan yakı otu prostat bezinin verimli çalışmasına yardım eder. Ülkemizde iki çeşidi bulunmakla beraber sadece bir çeşidi etkili olmakla beraber toplandığı mevsim ve kurutma yöntemleri de bitkinin canlılığının korunmasında etkilidir. Bu akıllı karışımlar sayesinde siz kendinizi daha dinç, daha verimli ve daha enerjik hissedeceksiniz. Çünkü sistem düzgün çalşıyor olacak…

 

 

Adınız ve sorunuz : Ferdi…  

Hocam google da gezerken sitenizi buldum ve yazılarınızı okudum. Bana kısaca sweetpower setinin özelliklerini söyleyebilirmisiniz. Ben Tip-1 diyabet hastasıyım bende işe yararmı ? Teşekkür ederim. 

Cevabınız : Ferdi bey merhaba.

Şeker, kalp ve tansiyon hastalarında görülen iktidarsızlık sorununu Kullanmaya başladığını ilk andan itibaren başlayarak 30 gün içinde tamamen yok eder. Dünyanın Ve Türkiye’nin en güvenilir ve yüzde yüz bitkisel cinsel istek ve perfermans arttırıcı ürünüdür. Uzmanlar tarafından formülize edildi. Bu proje hala doktorumuzun kontrolü altında devam etmektedir. 60 gün sonra yüzde yüz sprem artışı sağlamaktadır. Kısırlık tedavisinin yardımcı ürünüdür. Hiçbir bağımlılık oluşturmaz. 60 günlük kullanımdan sonra peniste % 20 büyüme sağlar. Sweetpower'ın bir kapsülü 3 ile 5 gün kontrollü ereksiyon sağlar. Çuhaçiçekli çay ile birlikte kullanılırsa bu etkilerin hepsi görülür. Erken boşalma 15 günde %100 sona erdirir. Geciktirici sprey kullanmanıza gerek kalmaz. Dünyanın en doğal sporcu destek ürünüdür 1 kapsül 3-5 gün kesintisiz enerji sağlar. 18- 75 yaş grubu erkeklerin tamamında kullanılabilir ve etkisi hangi yaşta olunursa olunsun aynıdır asla değişmez. Sweetpower genel zindelik içinde kullanılabilir. Başka penis büyütücü bir ilaç kullanmanıza asla gerek yok. İlişkiden sonra ereksiyon hali asla kaybolmaz. Cinsel istek artışını sağlayan hiçbir afrodizyak bugüne kadar üretilmedi.Sweetpower kullanıldıktan 60 dk sonra tamamen istek artışı sağlar ve ruh halinizi değiştirir.


 

 

Adınız Soyadınız : Sami……..

Sorunuz : Merhaba adım Sami, daha önce sizden 20 li paket almıştım, üründen çok memnun kaldım. yeniden sipariş vermeyi düşünüyorum 30 lu paketlerden ve yanında ücretsiz çayınızdan istiyorum ama fiyat çok yüksek geliyor. yakında kampanya yapmayı düşünüyormusunuz. Teşekkürler.

Cevabınız :  Kampanyamız yakın tarihe kadar devam etti ve daha yeni bitti. Yakın bir tarihte fiyatlarda bir değişim olmayacak. İnanın ürünümüz oldukça uygun fiyatlarda. Düşünün bir kapsülün etki süresi 3 ile 5 gün devam etmekte ve sorunların çözümünde çok etkili…. 21 bitkiden oluşan çuhaçiçekli çayımızı bütün setlerimizin yanında ücretsiz veriyoruz. Sweetpower kapsülünü kullanmadan önce bu çayı içmelisiniz ve sonrasında sweetpower kapsülünü alabilirsiniz. Size gelen çay karışımı bizim özel üretimimizdir ve bu setin bir parçasıdır. Başka yerlerde satılan çuhaçiçekli çaylarla karıştırmayın lütfen.  Saygılarımla… Sevgiyle kalın. 

 

 

 

Adınız :Selim ………. İstanbul

Sorunuz : Hocam merhaba. İnternet ve shoplarda satılan penis pompaları ne kadar işe yarıyor veya sağlık açısından bir sakıncası var mı ? Hastanıza önerirmisiniz ? Değilse bunun yerine ne tavsiye edersiniz. Teşekkür ederim. 

Cevabınız : Selim bey merhaba. Penis içinde kanı hapsederek ereksiyon oluşturan ve bu penisi büyüttüğünü iddia eden vakum pompaları , penis sertleştiğinde içindeki kanı tutan kapakçıklarda ( Toplardamarlarda bulunan kapakçıklar ) ters basınç yaparak damarlarda büyük bir tahribat yaparak zarar verir. Bu yüzden Bu tür cihazların kullanılmasını tavsiye etmiyorum. İleride daha vahim sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Cinsel hayatınız bitebilir… Size tavsiyem, sweetpower ürünümüzü kullanmanız. Ürünü düzenli olarak kullanırsnız, istediğinize kısa zamanda kavuşacaksınız. Saygılarımla… 

 

bitkisel_afrodizyak

 

Adınız : Erdal…

Sorunuz : Bir kutuda ne kadar kapsül vardır ve de bir kutu kaç günlük kullanım ihtiyacını karşılamaktadır? Büyütücü özelliği ereksiyon halinde olan büyümemidir yoksa penisin kalıcı büyümesi midir? Penisi ne kadar büyütebilir? Teşekkür ederim.

Merhaba Erdal bey

Bir kutu Sweetpower 'da 10 adet kapsül bulunmaktadır. Ayrıca, 20 li seti, 30 lu seti de bulunmakla beraber, bütün setlerin yanında gençlik ixiri olan Çuhaçiçekli 21 bitki karışım çayını da gönderiyoruz. Bir kutu 2 aylık ihtiyacınızı karşılar. Sweetpower'in büyütücü özelliğini hem normal, hemde ereksiyon halinde görebilirsiniz. Düzenli olarak, çuhaçiçekli çayı ile birlikte kullanıldığında büyütücü etkisi kalıcıdır. Ürünü ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren büyütücü etkisini görebilirsiniz. Penisi % 20 boyuna uzatırken, büyüme ile orantılı olarak aynı zamanda kalınlaştırır. Ziyaretiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımla. 

 

 

Adınız :  Cem…

Sorunuz :Merhaba ürünü sitenizde inceledim. Kullanımı kolay, ulaşımı da. Benim sorum şu.!  Bu ürün ereksiyon zorluğu çekenlerde mi ?  Cinsel isteği artırmada mı  etkili? Benim sorunum penisimin boyu. Sadece 2 ile 4cm arasında bir uzama olmasını istiyorum. benim sorunuma da cevap verebilirmi?. Teşekkürler iyi aksamlar.


Selam. Bu ürünü tüm erkekler kullanabilir. Sadece ereksiyon zorluğu veya cinsel isteksizlik sorunu olanlar değil. Aynı zamanda Penisin büyümesini isteyen erkeklerde kullanabilir.  Ürün kullanımı ile beraber, Penis boyunda % 20 büyüme sağlayarak sizin sorununuza da cevap verir. 14 Cm uzunluğundaki bir hastam, ürünü kullandıktan sonra, ereksiyon halindeki boyunun 2,5 cm kadar uzayarak, 16.6 cm'e ulaştığını ifade etti. Bu bizim beklediğimiz bir sonuç tabi. 

Saygılarımla… Sevgiyle kalın.

 

 

 

Adınız : Selin

Sorunuz : Hocam iyi günler. Sweetpower ürününüzü bugün kargodan teslim aldım. Şimdi bu kapsülleri yuttturmadan, içindeki ürünü suya karıştırıp içirsem bir sakıncası olur mu? Ve birde her hangi olumsuz bir etki olur mu?

Cevabınız : Selin hanım merhaba. Sweetpower kapsül formatında ve modern tesislerde el değmeden üretilip size ulaştırılmaktadır. İçindeki doğal bitki karışımını, Suya karıştırıp içirebilirsiniz. Hiç bir şekilde olumsuz etkisi olmaz. Tamamen bitkisel bir karışım olduğundan, vücuda nasıl alındığının bir önemi yok. Fakat benim önerim, Meyve suyuna, şerbetlere, tatlılara, lokumlara karıştırıp yedirmeniz daha iyi olur. Puding, sütlaç çikolata gibi… Sıcak içeceklerde kullanmanızı tavsiye etmem. Zira içindeki çakışır sütüne zarar verirsiniz. Saygılarımla, iyi günler.

 

 

 

Adınız Soyadınız : Serkan….. 

Sorunuz : Hocam, üründen almak istiyorum ama kalp hastasıyım sakıncası olurmu ? ilginize teşekkürler şimdiden.

Cevabınız : Cinselliği kontrol eden hormonların ilk etkilediği bölge beynimizdir. Beynimizde bulunan Hipotalomus bölgesi, cinsel fonksiyonların beyindeki en önemli kontrol merkezidir. Cinsellik beyinde başlar. Ürünümüz, sizin anlayacağınız tabirle, kalbinizin daha hızlı çalışmasını ve dolayısıyla dolaşım sisteminin hızlanmasını sağlamadığından dolayı, kalp-damar hastaları, diyabet hastaları, prostat hastaları başta olmak üzere, ürünümüzde bulunan bitkilere karşı herhangi bir alerjisi olmayan herkes kullanabilir. Ayrıca ürünümzde bulunan bitkiler, bir erkeğin isteyebileceği altı etkiye sahip olmasından dolayı tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Size göndereceğimiz Çuhaçiçekli çayını önceden için sonrasında da sweetpower kapsülünü kullanın. Saygılarımla…


 
 
 
 
Adınız Soyadınız : Nasuh…..     İstanbul.
Sorunuz : Soner hocam merhaba. Ben 45 yaşındayım ve 22 yıllık evliyim. Benim kuş iki ay öncesine kadar gecede 2-3- kez öterdi. Hemde hiç zorlanmadan. Sorunum ise şimdilerde bu ancak bir kez ile sınırlı ve ikincisi ancak 5-6 saat sonra olabiliyor. Önceleri psikolojiktir diye tahmin ettim ve sakinleştirici özelliğinden dolayı melisa çayı içtim fakat değişen bir şey olmadı. Sorunum için bana yardımcı olursanız size minnettar olurum.
 
Cevabınız : Nasuh bey selam. Bu tür sorunların hem psikolojik hemde fizyolojik sebepleri vardır. siz psikolojik olduğunu tahmin ederek, melisa çayı içmişsiniz. Melisanın sakinleştirici özelliği vardır. Fakat sorununuzu çözememiş. Bu kadar basit olsaydı bize ihtiyaç olmazdı. :) Her gün mutlaka bir avuç kabak çekirdeği ile iki adet cevizi mutlaka aç karna yiyin ve bol su için. Birde sweetpower ürünümüzü alın ve haftada bir kapsül almaya devam edin. İhtiyaca göre 4 günde bir kapsülde alabilirsiniz. Ürünümüz içinde bulunan muhteşem bitkiler sizdeki eksik mineralleri tamamlar ve ilk haftadan itibaren eskisinden daha iyi performans sağlamaya başlarsınız. Bu dönemde özelliikle rafine besinlerden ve şekerden uzak durun. Günde bir tatlı kaşığı petek balını yiyebilirsiniz. Sakın çayla almayın, zira bal 40 derece ve üzerinde toksik etki gösterir. Çuhaçiçekli çayımızı da düzenli olarak sabah ve akşam içmeye devam edin. Saygılarımla, bol sevişmeli günler…
 

 

 

Adınız Soyadınız : Can ……….
Sorunuz ; Çok duydum kullanan herkes mutlu ve alıp denemek istedim . Kaldırmak için aldım,  2 gün oldu en ufak tahrikte sertleşme yaşıyorum bu normal birşeymi ?=) 

Cevabınız : Gayet normal bir durum. Cinsel bir uyarılma sonucunda, sweetpower ürünümüz üstüne düşen görevi en iyi şekilde yerine getirir. Çuhaçiçekli çayı içmeyi ihmal etmeyin sakın. Bol sevişmeli günler… Sevgiyle kalın.

 

 

 

Prolaktin  Hormonu seviyesinde yükselme ile ilgili bir soru :

Sorunuz : Hocam iyi akşamlar. Bende 2 aydan beri Prolaktin hormonlarında yükselme var. Cinsel isteğim azaldı. İlaç kullanmama rağmen bir türlü iyi olamadım. Psikolojim iyice bozulmaya başladı, hiç bir şeyden zevk alamıyorum, eşim ile aram bozuldu. Bana yardımcı olabilecek misiniz ? Bu sweetpower'ı arkadaşım kullanıyor şeker hastası, ona iyi geldi fakat benim bu durumuma faydası olacak mı ? En kısa zamanda cevap verirseniz çok sevinirim hocam.

Cevabınız : Selam. Kadınlarda süt hormonu olarak bilinen Prolaktin hormonu, Erkeklerdeki yüksek seviyesi iktidarsızlıkla, cinsel istekte azalmayla ve kısırlıkla sonuçlanabilmektedir. Bu sebeple etkili bir şekilde çözüm üretilmesi gerekir. Öncelikle vücudumuzun orkestra şefi olan Hipofiz bezinin verimli ve düzgün çalışması sağlanmalıdır. Bununla beraber Prolaktin hormonu seviyesi , olması gereken değerler inecektir. 21 bitkiden oluşan ve soğuk demlenip, 10 saat bekletilen özel karışımlardan oluşan bu  çayı, Çuhaçiçekli çayımızı, Sweetpower ile birlikte gönderiyoruz. Bu şekilde kullandığınız zaman bir hafta gibi çok kısa bir sürede kesin sonuç alacaksınız. Ayrıca stresten uzak durun. Sebep bizden Şifa Rabbimizden İnşaAllah.

 

bitkisel_afrodizyak

Özkan

Sorunuz :  Merhaba İsmail bey. Bir yazıda kan gurubuna göre beslenme tablosu ürünle birlikte geliyor diye okudum sanırsam. Elinizde varsa e-tablo olarak gönderebilirmisiniz e-mail adresime teşekkürler. Pardon söylemedim:) Benim AB+ yaş 38 Eşimin A+ yaş 32 10 kilo kadar fazlamız var.hem kilo vermek hem sağlıklı yaşamak için merak ettim. Ayrıca da çocuk sahibi olmak için hacamat gerçekten çok etkilimi ve uzun bir tedavimi ister,seans şeklinde.Bilginiz varsa bu konuda sevinirim. Sweetpower ile beraber çinko tablet yada başka gıda takviyeleri veya gıdalar da tavsiye edebilirmisiniz ? Sizi uğraştırdıysam bu konularda kusura bakmayın lütfen..:)

 
 
 

Cevabınız : Selam.

Ceviz içi ve kırkkilit otu çok zengin çinko kaynağıdır. Çinko tabletlerini sakın kullanmayın. Hacamatı senede sacede bir kez yaptırın. Akşamdan bir adet inciri dört parçaya bölerek sızma zeytinyağında sabaha kadar bekletin ve her sabah aç karna bu incirleri siz ve eşiniz yesin.  Sağlıklı beslenme başlığındaki yazım size faydalı olacaktır. Orada sağlıklı beslenme, iştahı azaltan besinler ile şekerin zararları anlatılıyor. Şekerden, unla hazırlanmış tüm besinlerden ve rafine edilmiş gıdalardan, kısaca hazır pakete girmiş tüm besinlerden uzak durun. Diş macunlarından içtiğiniz suyun kalitesine varıncaya kadar kullandığınız ve yediğiniz tüm besinler insanları hasta etmek için. Helal olanı ve sağlıklı olanı bulup tüketin lütfen. Kilo vermek için kullanılan tüm diyetler işe yaramıyor. İşin özünde sağlıklı beslenme ve nefsi kontrol var. Az yiyin, çok hareket edin. Sağlıklı ve mutlu olmanız dileğiyle, sevgiyle kalın…


 

 

SORUNUZ: 23 yasındayım ve penisimin boyu erekesiyon yok ken taş çatlasa 5-6 cm. Ereksiyon halinde ise 13-14 en fazla ben kısa oldugunu düşünüyorum ve uzaması için ne yapamlıyım ? Gercek bir doktor veye bilgisi olan bana yardımcı olsun lütfen .Bir diğer konu, boyut önemli değil bayanda 3/1 lik bölüm önemli diyorlar ama erken boşalma var. Maalesef ve sonrasında ereksiyon çok zor ve sertleşme olmuyor . Hem ilk sorum olan boyut hakkında hemde ikinci sorum erken boşalma hakkında içerkli bir bilgi istiyorum lütfen . Dikkate alıp cevap verirseniz memnun kalırım..

Cevabınız : Selam.  

Penisinizin boyu, sağlıklı bir cinsel birleşme için normal boyutlarda.  Bunun için psikolojinizi bozmayın.  Cinsel birleşmede, esas olan zevk almak ve vermektir. Kadınlar geç uyarılırlar. Güzel bir yemek ve ardından ön sevişme ve oral seksi mutlaka yapın. Vajinanın sadece 4 cm lik kısmı  (A ve G noktaları ) ve U noktası ile  klitoris da uyarıyı algılayacak sinirler vardır. Gerisi şehir efsanesi. Fakat siz yinede büyük penis istiyorsanız, sweetpower size yardımcı olacaktır % 20 enine ve boyuna, üst düzey sertleşme sağlar. Erken boşalma sorununuzu da çözer.  Ayrıca beslenmenize önem verin şöyle ki :  Her sabah karna iki adet ceviz içi yiyin. Gün içinde ara öğünde bir avuç tuzsuz kabak çekirdeği yiyin. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki bardak Çuhaçiçekli çayımızı için.  İç çamaşırlarınız fazla dar olup testisleri sıkmasın ve fazla sıcak olmasınlar … Rahat olun bu öğütlerimi uygulayın, faydalı bilgiler bölümündeki yazılarımızı okuyun. Sweetpower seti  , sizin tüm sorunlarınızı çözecektir.  Sevgiyle… 

 

 

 

Sweetpower ile enerjiniz hiç tükenmeyecek…

Nadir aşklara, Nadir ürünler…

 

 

Sorunuz : Merhaba hocam, nette sayfanız karsıma cıktı bıraz ınceledım… Yeterlı bılgı aldım. Bana bıraz da buradan bılgı verırmısınız. Sweetpower ozelklerını okudum. Bu bıtkısel takviyenin satıcı olarak degılde samımı olark kendınız alıyor gıbı yazarmısınız, gercekten etkılımıdır. Bende erken bosalma sorunu var.  Bu sweetpower ürünü nasıl kullanılmalı? Örnegın 3 gun etkılı ıse, 3 gunde bır cınsel ılıskı olacagını dusunursek ,cınsel ılıskı zamanlarında mı kullanılacak? Gonderdıgınız ürün kutusunda kac adet var ?.. İyı calısmalar .

Cevabınız : Sayın , Berkant …..

Çuhaçiçekli çayımızı Sweetpower ile birlikte kullanılması halinde sizin sorununuzun çözümünde kalıcı olarak etkili olacaktır.  Hazırlama şekli : Ürün hakkındaki bölümde var. Sweetpowerı ise, sadece cinsel ilişki sürecince kulanınız.  Ürünün etki süresi 3 gün ile 5 güne kadar devam etmektedir. Yani 3 günden önce alsanız dahi hiç bir yan etki oluşturmaz, etkisinde azalma veya artma da olmaz. Cinsellik beyinde başlar ve siz beyninizdeki salgı bezlerinin düzenli çalışmasını sağlarsanız sorun veya sorunlarda ortadan kalkar. Bizim bu ürün ve tavsiyelerle hedefimiz, sizlere faydalı olmaktır. 
 
 

 

 

Sorunuz : Selami Derince

Kadınlar bu ürünü  (Sweetpower ) kullanabilir mi?

Cevabınız :selam.  Bu ürün vücudumuzdaki salgı bezleri ve hormonlarla çalışır. Ürünü şimdiye kadar hiç bir bayan kullanmadı, bizde vermedik.  Çünkü ürün ( Sweetpower ) erkeklerde bulunan testosteron hormonu seviyesini artırır. Kadınlarda ise işe yaramaması bu yüzdendir. Özetle ; ürün bayanlarda kullanılmaya müsait değildir. 

 

 

 

Sorunuz : Penisim mutlu etmiyor, Hocam…

Penisim 13 santim. Bazı yerlerde normal diyor ama ben küçük buluyorum. Ne olur bana yardım edin hocam. Saygılar.

Cevabınız : Değerli ziyaretçimiz, iyidir. Kararı bizler verecek isek iyidir. Bazı şeyler keyfe kalmıyor. Yani mavi göz mü? Siyah göz mü ? Yeşil göz mü ? daha iyi midir olayı gibi… Yeterli boyutta olmalı ve iyi görmelisin. Yok eğer yeterli görmüyorsan, ürünümüzü alarak % 20 Büyüme sağlayabilirsin. Bu da penisinin yaklaşık olarak 15 santim olması demektir. 

 

 

 

Sorunuz : Sayın hocam ben 18 yaşındayım , 1 aylık ilişkim var. Geçenlerde kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Ama partnerim penisim küçük diye benimle dalga geçti. Ne yapacağım ?

Cevabınız : Değerli okurum, Penisinin sertleşme halindeki boyu kaç cm'dir ? yazmamışsın. Penisinin durumuna kız arkadaşın mı karar verecek ? Yoksa biz uzmanlar mı ? Penis boyunu kendine takıntı yaptıysan Sweetpower'ı al ve gerisini Sweetpower'a bırak. Tüm dertlerinden kurtul. İnan penisin hem boyunda hemde kalınlığında en az % 20 büyüme olacaktır. Eğer olmazsa, paran aynen iade edilecektir. Sana bu garantiyi veriyorum .

 

 

 

Selam : Selam .Eşimle 15 yıldır evliyiz. Eşimin erken boşalma sorunu var. Eşimi doktora gitmeye ikna edemiyorum. Hangi ilaçları kullanabilirim ?

Cevabınız : Sevgili ziyaretçimiz, erken boşalmanın çözümü vardır. Eğer eczaneye gidip bir ilaç alındığında erken boşalma sorunu çözülmüş olsaydı, her erkeğin cebinde o ilaçtan bulunurdu. Yarım saati bulan, 1 saate de çıkabilir hevesine kapılabilirdi Bence eşinin erken boşalma sorunu çözülmeden , uygulanacak fantaziler işe yaramaz. Ayrıca da 15 yıllık evliliğe aranızda yeni taze kanlar katmek gerekir. Yani anlaşma, konuşma. fantazi vb. Sweetpower , ürünümüz size bu konuda iyi bir yardımcı olacaktır. Ayrıca cinsel sorunlar ve çözümleri başlıklı yazımızı da sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Sweetpower'da sorununuza yardımcı olacak muhteşem bitkiler vardır. Saygılarımla.

 

 

 

 

Sorunuz : Sweetpower ne zaman etkisini gösterir?

Cevabınız : Aç Karna Alındığı zaman 60 dakikada etkisini gösterir.  Tok karna alındığında 2 saat içerinde etkisini gösterir. Bu etki 72 saat, (3 gün)  ile 5 gün arasında sürmektedir. Ürün etkisini, kişi cinsel istek ve arzu duymaya başladığında göstermeye başlar, istem dışı ereksiyon gerçekleşmez. Cinsellik beyinde başlar ve ürünün çalışma prensini her zaman hormonlarladır.  Tüm kontrol sizdedir. Çünkü ürünümüz kimyasal bileşenler içermez, % 100 bitkilerden oluşur ve çalışma prensibi salgı bezleri ve hormonlardır.

 

erken_boşalma

 

Sorunuz : 36 yaşındayım. 5 yıl evli kaldım. İlk yıllarda ilişkiye girerken tabanca 3 atıyordu ama şimdi 1 mermi attıktan sonra tabanca atmıyor. Ürününüz bana da yardımcı olur mu ?

Cevabınız : Değerli ziyaretçim, zengin bir tabanca kültürümüz vardır. Senin mermiler namludan geçe geçe merminin yolu aşınmış. 5-6 Yıl sonra senin tabancan mermi atmamaya da başlayabilir. Beslenmene dikkat etmelisin. Kilo aldıracak , rafine edilmiş ürünlerden uzak durmalısın. Bol su içmeli ve spor yapmalısın. Sabah kahvaltılarında, lor peyniri ve haşlanmış iki adet köy yumurtası yemelisin. Protein ağırlıklı beslen ve akşamdan soğuk sıkma zeytinyağında beklettiğin inciri her sabah aç karna yemelisin. Ekmekten uzak dur ve ekmek yerine her öğünde iki adet ceviz yemelisin. Köy tereyağını ve sızma zeytinyağını kullan. Haftada en az iki gün ızgara balık tüket, tabi yanında limonlu ve zeytinyağlı salata eşliğinde… Mermi sayısını artırmak için Sweetpower ürünümüzde harika bitki özleri var. Bu konuda sana kesinlikle yardımcı olacaktır. Kolay gelsin.

 

 

Sorunuz : 10 Yıldan beri varikoselim var. Sperm sayımı yaptırdım ve size yolladım. Ameliyat olmadan çocuk sahibi olabilir miyim.

Cevabınız : Değerli ziyaretçim, bir çok sperm sayımı analizi gibi sizin yaptırdığınız test pek bilimsel gözükmüyor. Gönderdiğiniz raporlardan böyle anliyorum. Öncelikle iyi bir Androloji departmanı olan, yani kısırlık konusunda uzmanlığı olan bir hastaneye giderek meni tahlili yaptırın, bunu iyi bir Üroloji-Androloji uzmanına baktırın. Eğer tahlil sonuçları düşükse ve muayenede varikosel saptanırsa bir an önce iyi bir mikrocerrahi yöntemi uygulaması yapan uzman kontrolünde ameliyat olmanızı öneririm. Saygılarımla.

 

 

 

Sorunuz : Sayın hocam 14 yaşındayım, penisim küçük. İleride büyüme ihtimali var mı ? Penisim büyümeyecek diye çok korkuyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Cevabınız : Değerli okurum, moralini bozma, penisin büyüyecek. Büyümenin ölçüsü de Testislerinde bulunan yumurtaların , onlara iyi bak. Yeşil bir badem büyüklüğünde olması gerekir. Öyleyse sorun olmaz, değilse yardım almanız gerekir. Bir de olman gereken kilonun üzerinde isen, kasıklarında bulunan yağlar, penisini normalden daha küçük gösterir. böyle bir durumun varsa, kilo vermen gerekiyor. faydalı bilgiler bölümündeki yazılarımı okuman sana faydalı olacaktır. Ceviz ye, ru-sheim kullan. 

 

 

 

Sorunuz : Sweet Power'ın yan etkisi varmıdır ?

Cevabınız : İçeriğindeki kullanılan bitkilerin bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Ürünü aldıktan sonra , 3 gün içerisinde, ikinci kapsül alınmamalıdır. Çünkü ürün etkisi zaten 3 ile 5 gün arasındadır.  Üç gün içerisinde ikinci bir kapsül alındığında herhangi bir yan etki olmaz.

 

cinsel_güç

 

Sorunuz : 27 Yaşında kızım. 2 yıldır ilişkim var. Vücudumu beğenmezse diye hep endişeliyim. Partnerimle sevişirken, konstantre olamadığım için orgazmı yaşayamıyorum. Ne olur bana yol gösterin Hocam. 

Cevabınız : Sevgili okurum, seninki tamamen, (sende biliyorsun ki ) psikolojik. Böyle vesveseleri kafandan sil at. Ayrıca vücudunu da beğenmeyen çekip gitsin… Bazı kadınlar da bu sebepten dolayı loş ışık tercih eder. Kimileri de zifiri karanlıkta… İşte bu çiftler için felakettir. Biraz rahatla, her şeyi akışına bırak. Bu konuyu eşinle konuş. Ona yardımcı ol ve yol göster. Bunun için vücudunu ve orgazmik noktalarını öğren. Bu konuda eşine yol göster ki orgazmı yaşayabilesin. Bu yüzden bir çok kadın orgazmın ne olduğunu dahi bilmiyor çünkü henüz yaşayamamış… Eşine "Kadınlar erkeklerden ne ister ? " yazımı mutlaka okutmalısın…Oral seksi mutlaka yapın. Bol sevişmeli günler

 

penis_büyütücü

 

Sorunuz : 22 yaşındayım. 4 aylık bir birlikteliğim var. Partnerimle çok mutluyuz ve çocuk sahibi olmak istiyoruz. Hamile kalırsak evleneceğiz. Şu ana kadar herhangi bir doğum kontrol yöntemi denememiş olmama rağmen hamile kalamadım. Bu benim kısır olduğum anlamına gelir mi?

Cevabınız : Gebe kalmak için düzenli ve korunmasız bir şekilde an az 6 ay partnerinizle cinsel ilişkiye girmeniz gerekir. Şu an için endişelenecek bir durum yok, rahat olun. Ancak adetin başladığı günü 1. gün, adet süresini 4 gün ve 28 günde bir adet görüldüğünü kabul edersek; 14. günde yumurtlama beklenir, işte bu dönem en fazla hamile kalma şansınızın olduğu zamandır. Kabaca yumurtlama tarihinde sapmalar olabileceği ve sperm ile yumurta hücresinin kadın vücudu içinde yaşama potansiyeli göz önüne alındığında 11. ve 22. günler arası hamile kalma şansınız yüksektir. Ayrıca günde bir bardak böğürtlen kökü çayı için. Böğürtlen kökünü aktarlarda bulabilirsin. Böğürtlen kökü yumurtanın daha kolay döllenmesini sağlar. Birde cep telefonunu üzerinizde ve yakınınızda fazla bulundurmayın. Sağlıklı beslenin ve spor yapın. Saygılarımla .

 

cinsel_güç

 

Sorunuz : 57 yaşındayım, 36 yıllık evliyim. Eşimle severek evlenmemize rağmen emekli olduktan sonra ona karşı isteğim zamanla azaldı, cinsel hayatımız bitti ve eşimi terk ettim. 3 yıldır kendimden genç bir kadınla ilişkim var. Yüksek tansiyon hastasıyım. Kendimi hala genç gibi hissetmeme rağmen ara sıra sertleşme sorunum oluyor. Viagra veya Levitra gibi ilaçları kullanmamda bir sakınca var mı?

Cevabınız : Maşallah, tabi bu tür ilaçları kullanmanızda büyük sakıncalar var, birde tansiyon hastası olmanız olayı daha da tehlikeli bir duruma getirir. Çünkü o ilaçların etken maddeleri SİLDANAFİL SİTRAT tır. Bu madde de kalbinizin daha hızlı çalışmasına ve yorulmasına dolayısıyla kriz geçirmenize sebep olabilir. Sweetpower seti ise kimyasal madde içermez, sertleşme sorununuza ve varsa erken boşalma, penis küçüklüğü gibi cinsel sorunlarınız ile ilgili ne varsa… Size yardımcı olur ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Saygılarımla.

 

bitkisel_afrodizyak

 

Sorunuz : 23 yaşındayım. 13 yıldır şeker hastasıyım. 4 senedir ereksiyon sorunu yaşıyorum ve meni gelmiyor. Ürologa gittim, sadece ereksiyon giderici hap verdi ama bir faydası olmadı. Şimdi ne yapmalıyım?

Cevabınız : Eksik ve yanlış beslenmeler sonucu genç yaşlarda bile diyabet hastası olamamıza neden olabiliyor. Öncelikle şeker hastalığı damarlara ve özellikle kılcal damarlara çok zarar veriyor. Buda kan dolaşımında sorunlara sebep oluyor. Öncelikle kandaki şeker oranını kontrol altında tutmanız lazım. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki bardak bitki çayı için. Bu karışım şöyle : KIRKKİLİT oto, yoğurt otu, defne yaprağı, mürver çiçeği, ısırgan yaprak, toz ZENCEFİL, aslanpençesi, hindibağ, böğürtlen yaprak, hibisküs, çemen, kabuk tarçın. Bunları eşit miktarda alın ve aldığınız yerde öğütün, bu karışımdan, kaynar su dolu bir su bardağına bir tatlı kaşığı ekleyip 5 dk sonra süzüp aç karna için. Ayrıca 4 günde bir de bir kapsül  sweetpower alın ve Çuhaçiçekli çayımıza devam edin. Birinci haftadan sonra şikayetlerinizin azaldığını ve sonuç almaya başladığınızı göreceksiniz. Bu Arada siyah çay ve ekmek kullanmayın. Sabah ve akşam yemeklerde bir yemek kaşığı Rusheim ( buğdayın embriyosu) yemeye devam edin.  Saygılarımla.

 

 

 

Sorunuz : 28 yaşında bekar bir erkeğim. Yaklaşık 8 yıldır sertleşme sorunu yaşıyorum. Tam sertleşme olmadan hemen boşalıyorum. Tam boşalırken sertleşme oluyor ve serleşme hemen kayboluyor. Cinsel isteksizlikle karşılaşıyorum. Doktora gittim, hormon testti yapıldı. Sonuçlarda olumsuz bir şey çıkmadı. Sorunum psikolojikmiş. Ne yapmalıyım?

Cevabınız : Sabah ve akşam olmak üzere günde iki bardak Çuhaçiçekli çayımızdan içmeli ve 5 günde bir de Sweetpower kapsül almalısınız. Bol sevişmeli günler. Sevgiyle kalın…

 

 

 

Sorunuz : Bir süredir sıkıntı ve depresyon halim devam etmekte, eşimle olan çekişmeler ve maddi sorunlarım beni çok etkilemektedir. Bir süredir de sertleşme sorunu ve cinsel isteksizlik yaşıyorum, kan testleri prostat ve hormonlar uygun olmasına karşın isteksizliğim devam ediyor. Sizce ne yapmalıyım.

Cevabınız : Bir önceki soruda verdiğim cevap sizin içinde geçerli. Yazdıklarımı uygulayın sizi oldukça rahatlatacaktır. Sevgiyle kalın…

 

erken_boşalma

 

Sorunuz : Hocam iyi günler, benim cinsel organım çok küçük. İlişkiye girdiğim bayanlar dalga geçiyor ve bu durum çok zoruma gidiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Cevabınız : Penisin boyundan çok işlevi önemlidir demeyeceğim. Çünkü kızlar için hem boyu hemde işlevi, erken boşalmaması ve partnerinin kendisini tatmin etmesini ister. Mesajında penisinin sertleşmeden sonraki boyunun kaç cm olduğunu yazmamışsam. Fakat bizim ürünümüz, sweetpower seti penisin eninde ve boyunda % 20 büyüme sağlar. 4 günde bir kapsül almalısın. Birde fazla kilon varsa bir diyet programı uygula. Çünkü penisin etrafındaki yağ dokusu penis boyunda 2 cm ilk bir kayıba neden olur. Saygılarımla.

 

bitkisel_afrodizyak

 

Sorunuz : İyi çalışmalar. 29 yaşındayım ve yaklaşık 2 haftadır boşalma esnasında meni çıkarken uç kısımda yanma oluyor, normal idrar yaparken böyle bir sorunum olmuyor. Neden olabilir, ne yapmalıyım?

Cevabınız : İdrar kanallarında iltihaplanma olabilir. Sabah ve akşam birer tatlı kaşığı propolisli macunu aç karna yerken, altın otu, civanperçemi ve kurtpençesinden oluşan bir bitkisel karışımı aktarlardan yaptırıp günde iki bardak içmen faydalı olacaktır. Saygılarımla.

kısırlık_tedavisi

 

 

Sorunuz : Ben 25 yaşında bir bayanım. 4 yıllık evliyim ve cinsel isteksizlik yaşıyorum, evlendiğimden beri böyle. Bu konuda nasıl bir yardım alabilirim, nereye başvurabilirim? Cinsel isteksizlik eşimle aramda sorun yaratıyor.

Cevabınız : Hormon testi yapmanda fayda var. Sana göndereceğimiz  bitki çaylarımız var ve uygula . Birde günde iki sefer HAYIT suyu iç. Bir su bardağına bir kahve fincanı kadar koy ve üzerine içme suyu ekle ve  olarak iç. Bir ay devam et, etkisini göreceksiniz . Sweetwoman seti göndereceğim mutlaka aksatmadan uygula. Saygılarımla…

 

 

erken_boşalma

 

Sorunuz : Değerli doktorum, yaşım 48 ve erken boşalma problemim var. Bu problem için neler önerirsiniz?

Cevabınız : Teşekkür ederim .Sweetpower ürünümüzü 4 günde bir kapsül olarak almaya devam ediniz ve günde mutlaka iki bardak çuhaçiçekli çayımızı da için, sorun kalmaz. 

bitkisel_afrodizyak

Sorunuz : Yaklaşık 8 yıldır diyabet hastasıyım, ereksiyon problemlerim var. Ereksiyon için bitkisel haplar kullanıyorum fakat bir faydasını görmüyorum. 3 yıl önce by-pass geçirdim. Nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabınız : 4 günde bir sweetpower kapsüllerinden bir tane alın ve diyabet için : 21 bitkiden oluşan Çuhaçiçekli çayımızdan da günde iki bardak için, inşallah sorun kalmaz. Saygılarımla.

 

kısırlık_tedavisi

 

Sorunuz : İyi günler, benim sorunum, ilişkiye girmeden önce penisim kalkıyor ama tam ilişkiye gireceğim zamanda inmeye başlıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Kan tahlili, idrar tahlili,sperm tahlili yaptırdım, birşey çıkmadı. Şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Cevabınız : 4 günde bir, bir kapsül sweetpower alın ve günde iki bardak Çuhaçiçekli çayımızdan da için, İnşallah sorun kalmaz. . Saygılarımla.

 

 

 

Sorunuz : Hocam iyi akşamlar. 23 yaşındayım, penisimin boyu ereksiyon halinde iken 11-12 cm arasında bu normali mi ? Sweetpower ile kaç cm uzar? Bu büyüme kalıcı mı ? Teşekkür ederim

Cevabınız :  Ereksiyon halinde penisinin boyu 11-12 cm olması normal elbette. Fakat daha da büyümesi ve bu büyümenin kalıcı olması da mümkündür. Bunu için sweetpower kapsülünü 5 günde bir adet alın ve size göndereceğimiz 21 bitkiden oluşan Çuhaçiçeği çayımızıda sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak kullanın. Bir de beslenme ile alakalı , faydalı bilgiler bölümünde bulunan makalemi mutlaka okuyunuz. Saygılarımla… 


 

 

Sorunuz : Hocam iyi günler, yaşım 37 ve rahimim düşük yani olması gereken bölgede değil. İki yıldır bu problemden muzdaribim bana ne önerirsiniz? Teşekkür ederim.

Cevabınız : Yaklaşık bir yıl önce rahim düşüklüğü problemi olan bir hastam vardı. Kendisine önerdiğim tavsiyeleri, uygulamaya başladıktan iki ay sonra beni arayarak tamamen iyileştiğini ve ne kadar mutlu olduğunu söyledi. İşe yarayan metodu burada dinilere paylaşarak aynı sorunu olan diğer hastalara yardımcı olur inşallah . Her gün dört su bardağı kadar Aslanpençesi otu çayı için. Kaynar su dolu bir su bardağına öğütülmüş bir tatlı kaşığı bitki çayı koyup 5 dk so da süzüp içiniz. Bir cam şişeye ağzına kadar çobançantası bitkisi koyup üzerine kaynak veya votka dökün. 15 gün direk ışık alacak bir yerde bekletin ve günde bir kez çalkalayın. Daha sonra günde bir kaçkez vajenden kasıklara doğru masaj yapın. Saygılarımla

 

bitkisel_afrodizyak

 

Raşit Baycan Kocaeli 39 Yaşında,

Yorgunluktan dolayı performansım dusuk oldugu ıcın tam tadına varamıyordum gecelerın :) Sweet Power den sonra artık hem kendıme guvenım geldı hemde guc artık kontrolumde oldugu ıcın daha rahat yasıyorum.
 

 

 

Sorunuz : Değerli hocam yazılarınızı büyük bir zevkle okuyorum. Benim sorunum ; 18 Yaşındayım ve mastürbasyon yapmaya doyamıyorum. Günde 3-4 kere yapıyorum. Ne olacak benim halim ?

Cevabınız : Değerli okurum, takipçim, hiç bir şey olmaz. Akışına bırak. Fakat bu ruh halinin sana zararları olacak. Derslerine odaklanamayacaksın, dikkat bozukluğu olaca ve en önemlisi geçici veya kalıcı hafıza kayıpları da yaşayabilirsin. Pisikolojin bozulacak, sinirlerin bozulacak, suçluluk ve aşağılık komplekslerine kapılabilirsin. Daha yazayım mı evladım ? Ne yapacağız peki ? Akışına değil, çözümüne bırakacağız. Spor yap, Yürüyüş yap, futbol oyna vb. Bir de bizim Çuha çiçekli özel karışımlı bitki çayımız var, sana onu da gönderiyorum , kullan 15 güne kadar kendini daha iyi hissedeceksin…

 

bitkisel_afrodizyak

 

Sorunuz : 26 Yaşında kadınım, 1 yıllık evliyim. Kocamla sevişirken zevk alamıyorum. Üstelik ona da " zevk alıyorum " diye yalan söylüyorum. Bu konuda rahatsızım. Ne yapmam gerekiyor ? Bana yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.

Cevabınız : Değerli okurum, alışacaksınız. Eşinizle oturup bu konuları konuşun.Yalan söylemeniz evliliğinizi olumsuz etkiler hem kendinize hemde eşinize zulum etmeyin. Seks hayatınızı renklendirin, fantaziler üretin, değişik mekanlarda sevişin. Karşılıklı duygu yoğunluğuna girseniz iyi olacak. Sweetpower'ı alın ve eşinize kullandırın. Seksin doruklarına ulaşacak, ilişki sürenizi ve duygu yoğunluğunu artıracaktır. Cinsel sorunlar bölümündeki faydalı bilgileri de mutlaka eşinizle beraber okuyunuz.

 

 

 

Sorunuz : Hocam selamlar. Kız arkadaşımla birlikte yaşıyorum ama şu sıralar ondan kaçıyorum. Onunla birlikte olunca cinsel isteğim kalmıyor. Kendime hakim olamıyorum ve kız arkadaşıma karşı çok kırıcı davranıyorum. Ne yapmalıyım ? 

Cevabınız : Sen de akışına bırak.  Kız arkadaşınla konuş ve bir süre bir birinizden ayrı kalın. Kalp kırmak kadar kötü bir şey yoktur. Hele kadınları… Onlar eştir , anadır, yardır… Hakları ödenmez. 

 

 

 

Sorunuz : 40 Yaşındayım, 5 yıllık evliyim. Son zamanlarda eşime karşı isteksizim. Onunla birlikte olmak istemiyorum. Herhangi bir sorun yok, nedeni ne olabilir ?

Cevabınız : Bir çok sebebi olabilir tabi. Bazen, kadınlar çocuk doğurup anne rolüne girince erkekte cinsel istek azalabilir. Veya monoton bir cinsel hayat. Eşler yeni fantaziler üretemezler  ve bir süre sonra sizdeki gibi sorunlar görülebilir. Belki aynı durum eşinizde de olabilir. Karşılıklı konuşun. Size Sweetpower ürünümüz ile yardımcı olabilirim. Bu cinsel isteğinizi artıracak ve maksimum zevk almanızı sağlayacaktır, gerisi sizin hayal gücünüze kalmış…

 

 

 

Sorunuz : Hocam iyi akşamlar. Benim sorunum, sertleşme. İki aydan beri tam sertleşme olmuyor, bana ne tavsiye edersiniz ?

Cevabınız : Öncelikle Sweetpower ürünümüzü 3 günde bir kapsül alınız ve her akşam mutlaka soğuk sıkma Çörek otu yağı ile penisten kasıklarınıza kadar masaj yaparak uygulayınız. Her sabah aç karna mutlaka 2 adet yerli kabuklu cevizlerden alıp yiyiniz.  Şeker kullanımını azaltın veya tamamen bırakın. Nişastalı ürünlerden özellikle pirinç ve patates ten uzak durun. Bol su için. Ayrıca size göndereceğim Çuhaçiçekli çayını da mutlaka günde iki bardak için…

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.