Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Prostat kanseri, büyümesi ve cinselliğe etkileri

Prostat büyümesi, prostat kanseri , cinselliğe etkisi… 

Prostat bir dış salgı bezidir. Ayni zamanda organizmanın ikincil seks organıdır. En önemli vazifesi meninin %95' ini teşkil ederek meniyi sulandırmaktır. Böylece sıvının miktarını çoğaltarak döllenmeyi kolaylaştırır. Prostatik dokuda yüksek konsantrasyonda çinko vardır. Çinkonun karbonik anhidraz ve dehidrogenez enzimleriyle ilişkisi vardır. Çinko yetmezliklerinde prostatın fonksiyonları aksar. (Her gün iki adet ceviz yiyin)

 


     

 

Prostat, erkekte idrar kesesinin altında bulunan küçük bir salgı bezidir.  Normal prostat ağırlığı yaklaşık 18-20 gram kadardır. Prostat salgı bezi her erkekte bulunur ve mesane (idrar kesesi) çıkımında idrar yolunu sarar.

Prostat ergenlik yaşına kadar aktif değildir. Ergenlikte aktivite göstermeye baslar. Ortalama 25 yaşına kadar fonksiyonları artar ve daha sonra faaliyetinde yavaş yavaş azalma görülür.

 Prostat görevini yerine getirmediği zaman Cinsel sorunlar başlar. Özellikle sertleşme sorunu ortaya çıkar. Genç erkeklere tavsiyem, kesinlikle ama kesinlikle ayakta iken işemeyin.

 

Ana amacı; seminal sıvıyı geliştirmek.

Prostat bezindeki sorun, idrar yaparken ağrı ve yanma hissi olarak kendini gösterir . Erkeklerde, orta yaşlı ve yaşlı genellikle prostat bezi iltihabı görülmektedir. Sık idrara çıkma, ayrıca bir prostat hastalığı belirtisi, ama bazen prostat  belirgin bir belirti vermeden de oluşabilir.

Prostat  sorunları genellikle zayıf ereksiyon, veya  genellikle ağrılı, erken boşalma, kısırlık gibi cinsel fonksiyon  bozuklukları olarak belirtiler gösterir.

Daha ciddi sonuçları  ise apse, adenom, kan zehirlenmesi ve diğer organlarda enfeksiyon yayılması olarak tüm dokulara zarar verebilir.

 

prostat

 

Prostat rahatsızlıkları dört çeşittir :

Akut bakteriyel prostat : Hastanın hayatını tehdit eder ve acil tıbbi müdahale gerektiren bir enfeksiyondur.

Kronik bakteriyel prostat : Tekrar eden, sonra dejenere olan bir enfeksiyondur. Bakteri prostatı  savunmasız ve çalışamaz hale getirir.  

Kronik bakteriyel olmayan prostat :  Herhangi bir yaşta ortaya çıkabilir en yaygın türleridir. 

Kronik prostat : Prostat periyodik olarak iltihaplı çok küçük püstüller ile kapalı görünmesini gerçeği ile karakterize edilir. Sadece patojenleri öldürmek için yeterli değil, aynı zamanda bir inflamatuar odak (drenaj) irin türetmek gerekir, çünkü bu durumda antibiyotik tedavisi sürdürülebilir sonuçlar vermez. Aksi takdirde, çok kısa bir süre sonra, iltihaplanma tekrar tekrarlanacaktır.

Sorun, pelvik organları genellikle hareketlilik eksikliğinden kaynaklanan duraklama gözlenir olmasıdır. Bu nedenle, kronik prostatit kurtulmak için çözülmesi gereken ilk sorun – doğal lenfatik drenaj geri olduğunu ve görev zekice baş edebiliyor.

Kronik prostatit tedavisinde ikinci önemli nokta – pelvik organları ve prostat bezinde dolaşımı düzeltmek. Kan enflamatuar süreçleri inhibe etmek üzere tasarlanmıştır, vücut tarafından üretilen antikorlar sunar, çünkü bu son derece önemlidir. Bu inflamasyon siteye doğrudan erişim Diğer bir deyişle, vücudun savunma için normal kan akımının yokluğunda, görevini gerçekleştirmek mümkün değildir. Vücudun doğal korunma enfeksiyon bastırmak için yardım, pelvik organlar erkeklerde kan dolaşımını artırmak için. 

Tedavinin uzunluğu, hastalık aşamasının şiddeti de dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Bu çok nadir durumlarda, olası ilaç idiosyncrasy önemlidir. 

Bir erkek, çişini oturarak yapması durumunda, mesanesine/sidik torbasına uygulanacak olan basınç ile, idrarın tamamını boşaltır. Bu durum ise prostatta hastalıkların ortaya çıkmasını engeller. Bunun yanında, böylesinin daha temiz ve dolayısıyla daha steril olduğunu biliyorsunuz. Bu konuda Sevgili peygamberimizin bazı hadis-i şeriflerini hatırlayalım.


Aişe (Radiyallahu Anha) şöyle dedi:

“Herkim size Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’in ayakta bevl ettiğini söylerse, onu tasdik etmeyin. Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) sadece oturarak bevl ederdi.”

 

Tirmizi 12, Ebu Avane 1/198, Nesei 29, İbni Mace 307, Tayalisi 1010, Albânî Sahiha 201

Başka bir hadis-i Şerifte ise ;

 

Abdurrahman bin Hasene (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:

 

“Amr bin Âs ile birlikte oturuyor idik. Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) elinde bir kalkan olduğu halde yanımıza çıktı. Müteakiben onu kendisine sütre edinip oturarak bevl etti. Biz aramızda konuşarak, kadınlar gibi bevl ediyor dedik. Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) yanımıza gelerek:

‘İsrail oğullarının arkadaşı olan kimsenin başına geleni bilmiyor musunuz? Onlara bevl isabet ettiğinde orayı keserlerdi. O kimse İsrail oğullarından bunu yasakladı. Neticede bu kimse kabrinde azaba uğratıldı’ buyurdu.”

 

Ebu Davud 22, Nesei 30, İbni Mace 346, İbni Hibban 3127, Tayalisi 519, Humeydi 882, Hâkim 1/184, Beyhaki 1/104, Ahmed bin Hanbel 4/196

 

Prostat Sağlığı açısından ayakta işememek gerekiyor. Günümüz modern yaşam koşullarının getirdiği olumsuzluklar yüzünden, Prostat ile ilgili sorunların artması anormal değil, hatta bence normal. Yani ben bu kadar hastalığı çok görmüyorum. Dahası az bile. Eksik beslenme, gıdaların içeriklerinin değişmesi sonucu yeterli besinleri alamamamızın yanı sıra ayakta bozulan küçük abdestler… Hatta buna camilerdeki tuvaletlerde de dahil. Bu mükemmel vücut yine de iyi dayanıyor değil mi?  " Kadınlar gibi oturacak mıyız hocam ?"  diyenleri duyar gibi oldum. Evet, oturarak abdestinizi bozun. Eğer prostat dolayısıyla cinsel hayatınız sizin için önemli değilse, siz bilirsiniz.

 

Prostat sorununu çözmek için Sweetpower ürünümüzde Yakı otu başta olmak üzere mükemmel bitkilere yer verdik, hatta baş tacı yaptık. Biz ne kadar önemli dahi olsa, bitkilerin isimlerini saklamıyoruz, ne kullanıyorsak sizinle paylaşıyoruz. Bu arada hergün 2 adet yerli ceviz içini ve bir avuç kabak çekirdeğini yemeyi de unutmayın. Sweetpower ( tatlı enerji ) Prostat sebebi ile meydana gelen tüm cinsel sorunların çözümüne yardımcıdır. Prostat ile ilgili tüm sorunlarınızı " doktorumuza sorun bölümü " veya  " destek " bölümümüzden bize sorun. 

 

 

 

Sweetpower_iletisim

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.