Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Penis boyu doğal yollarla nasıl büyütülür…

Sertleşmemiş durumdaki penis boyu 5-6 cm ve üstü olan penis normaldir. Penis boyu büyür mü?

TAYLAND'DAKİ PADAUNG KABİLESİNİN KADINLARINI İNCELEYELİM…

 

 

 

Paduang Kadınları boyunlarını uzatmak için metal halkalar kullanırlar, diğer kabilelerdeki insanlar kendi güzellik standartlarına ulaşmak için dudaklarına veya kulaklarına ağırlık asarlar. Tüm bunlar olurken, Kadınlar bahs ettiğimiz metodlarla boylarını uzatırken, erkeklerin penisleri neden uzamasın ?  Neden penisin boyutlarının da değişebileceğine inanmak bu kadar zor ?  Doğru bitkilerle neden olmasın ?

Çimento olmadan nasıl ki, beton olmazsa, eksik mineralleri tamamlamadan, aktivitesi duran büyüme hormonlarını tekrar aktif hale getiremezseniz,  büyük penis elde edemezsiniz. Günümüzde cinsel sorunların çok olması neden acaba ? Eksik beslenme mi yoksa gıdalarda olması gereken maddeler mi azaldı ? Veya çevresel yaşam koşulları mı ? Cevap, hepsi… Vücut geliştirme ile kas yapılıyorsa, kadınların boyu halkalar ile uzuyorsa, Çocukların boyu, boy yağı ile uzuyorsa (uzamax ve boy yağı ile) penisin boyu neden uzamasın ? Doğru bitkilerle ve bitki yağı masajları ile neden olmasın ? 
 

penis_boyu


Yoksa "genetik sorundur" veya " hormonel gelişim tamamlandı"  diye insanları sorunları ile mutsuz bir hayat sürmelerine göz yummak mıdır doğru olan ?

Sweetpower da bulunan mükemmel bitkiler  vücuda alındığı ilk andan itibaren, her seferinde daha uzun ve daha kalın bir penis görünümünü sağlayacaktır. " Hocam bu ürünü kullanmadan penis büyür mü ?" sorusunu duyar gibiyim. Sweetpower olmadan penis büyümez. Ürün içerisindeki bitkileri, uygun koşul ve zamanda toplayıp formülize ederseniz faydası olur. Fakat burada önemli olan, uygun dozajlamadır. Yani hangi bitkiden kaç miligram kullanılması gibi… Bu da bizim yıllardır yaptığımız arge yatırımların sonucunda elde ettiğimiz verilerdir. Hormonel değişimi tamamlayan hastalarda kalıcı büyümeyi sağlamak için, ürün yanında 21 bitkiden oluşan Çuhaçiçekli çayımızı gönderiyoruz. On saatte demlenen ve soğuk suda hazırlanması gereken bu çay ile ilgili detaylı bilgiyi "ürün hakkında" bölümünü okuyun.

penis_boyu

 

Güney California Üniversitesi, fitoretapi ( Bitkilerle tedavi Bilimi ) konusunda dünyanın en önde gelen üniversitelerindendir. Dolayısıyla bu ve benzeri bir çok sağlık probleminde gerçek ve kalıcı çözümler için araştırmalar yapılmış ve hala da yapılmaktadır.  Kimyasal ilaçlarda bir çok yan etki oluşurken, bitkiler doğru oranda ve uzman kişiler tarafından hazırlandığında hiç bir yan etki oluşturmazlar. Bitkisel ürün söylemiyle, kimyasallara müracat edenler hariç… 

 

 

 

Şifa hazinesi bitkileri, mevsiminde ve uygun koşullarda toplayıp, uygun şekilde işlemeniz gerekir yoksa fayda vermez. Mesela çakşır sütü, bu bitkinin köklerinde elde ediyoruz ve sadece 2 yılda bir çıkıyor. Geçen sene çakşır sütü olmadı, bu sene bolca topladık ve yeni mahsülden oluşan seetpower setini ocak ayından itibaren siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunacağız İnşaallah. Penis boyunun uzamasında çok etkili bir bitkidir… 

 

 

 

GML Yani gamma linolenik Asit. Bu kuzeyde yani Sibirya'da yetişen Sibirya Sedir ağacının kozalaklarından elde edilen bir yağ asididir. Ufacık bir şişesi yani 20 cc. 150 dolardır. Uygun şekilde ithal edip ürünümüzde kullanıyoruz. Halbuki piyasada bitki yağı diye nelerin satıldığını çok iyi biliyoruz. Hodan yağı diye ayçiçek veya pamuk yağını şişeleyenler mi… İnanın sayıları çok fazla. 50 cc. Bir hodan yağı 50 tl den aşağı olmaması gerekirken, aktarlarda 5 tl ye satılıyor. Gerisinin siz düşünün… Çakşır kökü sütü ile birlikte doğru oranda kullanıldığı zaman mükemmel sonuçlar elde ediyoruz…

 

 

 

Sertleşmemiş penisin boyu 5-6 cm olanlar ve üzerindekiler normaldir. Bunun altındakiler için ürünümüz gerçekten etkilidir. 

Binlerce erkek sweetpower la birlikte şunları yapabileceğini gösterdi: 

-Penisinizin uzunluğunu ve kalınlığını artırmasına…
 
-Erken boşalma sorundan kurtulmanıza…
 
-Ereksiyon sertliğini arttırmasına…
 
-Eğilmiş penisleri düzleştirmesine…
 
-Penisinizin boyunu ve enini  % 20 büyütmesine…
 
-Cinsel ilişkiden sizin ve eşinizin maksimum zevk almasına etkili bir şekilde yardımcı oldu…
 
-Sweetpower seti ile, acı veren hareket ve pahalı oyuncaklara son veriyoruz…  ( Sağlığınız için kesinlikle vakum pompalarını kullanmayınız )
 
 
 

Sweetpower  hiç bir riske girmeden  yaklaşık % 20 lik boyuna ve enine (Kalınlaştırıcı ) büyümeyi  elde etmek mümkündür.  Büyümeyle beraber, cinsel güç, cinsel isteğin artması, erken boşalma ( geciktirici özelliği) , sertleşme, sperm sayısını ve kalitesini artırması gibi  Altı etkiyi bir arada görebilirsiniz… Bir erkek bunlardan başka daha ne isteyebilir ki ? Ve bu etkilerin tamamı kalıcıdır. Büyüme tam olarak 40. günden itibaren başlar ve 3. aydan itibaren yüzde yirmi büyüklüğe ulaşmış olur. Burada büyüme hormonları etkili olurken, beslenmemize de dikkat etmemiz gerekiyor. Öncelikle rafine besinler ve şekerden biraz uzaklaşmamız gerekiyor. Haftanın iki veya üç günü de özellikle banyodan sonra iyi bir çörek otu yağı ile genital bölgede masaj yapmanız sürece olumlu yönde etki eder. 

Çakşır sütünün üretim prosesine hazırlanışı

Penis_buyutucu

 

Çakşır kökü sütü

Özellikle Akdeniz havzasında yüksek kesimlerde,  1400 metre ve üzerinde yetişen  bir bitki köküdür. Keçiler bu bitkinin yapraklarına bayılır ve çok sever. Çakşır bitkisinden yiyen oğlaklar o sene çifter çifter yavrular. Bunu bilen köylüler özellikle bu bitkinin bol olduğu yerlerde hayvanlarını otlatır. Hatta köylüler çakşır  bitkisini alıp yaylalarda yetiştirmeye çalışmışlar ve bir türlü başarılı olamamışlardır. Hatta köylülerin bu bitkinin yapraklarından çay yaparak içtiklerini de gördüm, nsiz neden bu çayı içiyorsunuz ? diye sorduğumda, "Hocam bu çay bize güç ve enerji sağlıyor, kendimizi daha güçlü hissediyoruz" dediler. Doğru bu çay diabet hastalarında dahi iyi sonuçlar veriyor. Tabi burada sağlıklı ve doğal beslenmenin de bir çok olumlu etkisi de var. Bu yöredeki insanlar, kolay kolay hasta olmuyor, hasta olduklarında daçok çabuk iyileşiyorlar… Doğal ekmek, temiz ve enerjisi olan su, hareketli bir hayat… sağlıklı kalmak için gereken her şey var. 

 

 

 

Gelelim bizim kullandığımız kısmına, Çakşır sütüne . Ben meslektaşlarımla beraber her iki senede bir çıkan çakşır kökü sütünün peşine düşeriz. Özel metodlarla toplarız ve sweetpower ürünümüzde kullanmak üzere özel olarak hazırladığımız soğutucularda koruma altına alırız( +5 derecede )  Bu sütte bulunan özel maddeler, özellikle penisin büyütülmesinde çok etkilidir. (Genital bölgedeki kan akışını aktive eder ) Çakşır bitkisinin bütün özü ve enerjisi bu süttedir. Ülkemiz dünyanın en zengin şifalı bitkilerine sahiptir. Fakat bizler yeterince kıymetini bilmiyoruz. Elin yabancıları bu bitkileri tonlarca alıp kendi ülkelerindeki hastalarının hizmetine sunmaktadırlar. Mesela Almanya, Mersin'de sirke fabrikası kurdu. Amasya elmasını alıp bu fabrikalarda işleyip sadece kendi ülkelerinde satmaktadırlar. Burada önemli olan nokta şu ; bitki uzmanı (fitoterapist ) kontrolünde ve doktorunuza danışarak bitkileri kullanırsanız, size faydalı olurlar.  Aksi halde şifa bulayım derken sağlığınızdan olabilirsiniz ve harcadığınız paralarda çöpe gider…

 

DAHA KALIN, DAHA UZUN VE DAHA GÜÇLÜ BİR PENİSİNİZ OLSUN İSTERMİSİNİZ ?

- İLAÇ KULLANMAK   YOK

- AMELİYAT OLMAK    YOK

- CİHAZ KULLANMAK YOK

- ACI VEREN HAREKETLER YOK

-TAMAMEN BİTKİSEL VE YAN ETKİ YOK…

Daha büyük penis ile daha fazla doygunluk hissi için, sweetpower seti…

 

büyük_penis

 

Mutlu anlar için…

Melatonin Hormonunun cinselliğe ve özellikle Penis boyuna etkisi : 

Melatonin hormonu nedir? Ne işe yarar? Penisin büyümesinde önemi nedir ? Bu soruların cevaplarını verelim ; 

Melatonin hormonu Epifiz bezindeki pineolosit hücreleri tarafından gece salgılanan bir hormondur.Gece salgılanmasının nedeni ise pineolosit hücrelerinin ışığa duyarlı olmaları ve yüksek ışık düzeyinde hormon salınımını kesmeleridir. Işığın şiddetinin azalmaya başlamasıyla salgılanmaya başlar ve tam karanlık ortam oluştuktan birkaç saat sonra maksimum düzeye çıkar. 

 

 


Ne işe yarar? 

Melatonin hormonunun çeşitli fizyolojik etkileri vardır. 

Melatonin salgılandığı süre boyunca tamir mekanizmaları devreye girer. Gün boyu oluşan stres ve dış etkenlerin vücudu kötü etkilemesi sonucunda vücut hasar görür ama karanlıkta melatoninin devreye girmesiyle birlikte sistemlerin işleyişi düzenlenmeye hasar görmüş bölgeler tamir edilmeye başlar. Gelişme çağında bulunan erkek çocuklarının boyularının daha uzun olmasında en etkili hormondur. Elbette penisin boyu da bu etkinin sınırları içindedir.

 

 

Melatonin hormonu aynı zamanda biyolojik saatin düzenlenmesinden sorumlu olan hormondur. Bütün vücut fonksiyonlarını gece düzene sokarak, diğer güne sağlıklı başlamada yardımcı olur. 

Melatonin savunma sistemini güçlendirir. Bunu da büyük ölçüde stresin etkilerini azaltarak ve vücuttaki bağışıklıktan 1.derecede sorumlu mineral olan çinkonun seviyesini kanda artırarak yapar. Melatoninin bu iki etkisi aynı zamanda yaşlanmayı geciktirici özelliktedir. Çünkü bünye daha sağlam bir hale gelir.  Erkeklere her zaman çinko takviyesi alın dememin sebebi de budur. Her gün mutlaka aç karna iki adet ceviz yiyiniz.  Sweetpower da bu mükemmel karışımların hepsi var zaten… Etkileri hemen gözlenmekle beraber, geçici değil kalıcıdır… Büyük penis elde etmek için metabolizmanın sorunsuz çalışması gereklidir. Setimiz de bunu sağlamaktadır. Fizyolojik olarak sistemin düzgün çalışması ve istenilen hedef için gereken maddelerin vücuda alınmasını sağlaması… 

 

 

Melatoninin kanserleşmeyi ve vücutta meydana gelen mutasyonları baskılayıcı nitelikte olduğu saptanmıştır. Hatta bu durum insanlarda körlere ait örneklerle de onaylanmaktadır. Körler gözüyle ışığı göremediği için diğer insanlara göre daha fazla melatonin salgılamaktadır ve araştırmalar göstermiştir ki, körlerde kanser olma oranı çok çok düşüktür. 

Uzun olarak nitelendirdiğimiz günlerde yani aydınlığın fazla olduğu günlerde melatonin miktarı azalmaktadır. Kısa günler gelmeden önce bir uzun gün periyodunun uygulanması, yani ışığın ona göre ayarlanması ile beraber kısa günlere gelindiğinde üreme içgüdülerinde bir artış olur. Mesela şu an kışın gelmesi ile cinsel istekler artmakta…  Işığın üreme üzerindeki etkisi ise böyle açıklanabilir. Birçok türün sonbahar aylarında yavrulaması da bu nedenledir. 

 

büyük_penis

 

Bahsettiklerimden de gördüğünüz gibi  ışık süresi ve periyodu büyük önem taşımaktadır. Hormon seviyeleri üzerinde çok etkilidir. Bütün olay, vüdumuzun düzenli bir şekilde çalışması. Orkestra şefi olarak nitelendirdiğim Hipofiz bezinden başlayarak tüm sitemin düzenli çalışması ve cinsel birleşmeye hazırlanmasında sweetpower tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. 

Tüm erkeklerin Melatonin hormonu seviyelerini düşürmemesi için beslenme ve uyku düzenine çok dikkat etmeleri gerkmektedir. Faydalı bilgiler bölümündeki “diş macunları” ile ilgili makalemi okuyun. Kaliteli bir cinsel hayat için mutlaka daha dikkatli olmalı, özellikle stresten uzak durmalısınız. Büyük bir penis için bu tavsiyelerimi dikkate alın derim.

 

 

 

Penis büyütme setindeki bitkiler :

Sweetpower kapsül : 5  Günde bir kapsül alınmalıdır. 

Çuhaçiçekli çay : 21 Bitkiden oluşmakta ve mevsiminde toplanan bitkilerden oluşmaktadır. Bu akıllı karışımlar sayesinde, beynimizin ve özellikle de salgı bezlerinin görevlerini verimli bir şekilde yapmalarını sağlar. Başta vücudumuzun orkestra şefi olan Hipofiz bezinin fonksiyonlarını tam olarak yerine getirmesini sağlar. Buna bağlı olan tüm sorunların giderilmesinde kalıcı olarak etki eder. Nöronların ve diğer salgı bezleri ile Endokrin sistemiyle beraber dolaşım sistemini de düzenleyerek tam bir metabolizma düzenleyicisidir. Yüksek tansiyon veya düşük tansiyonda kalıcı olumlu etkileri vardır… Bu akıllı karışımlar sayesinde siz kendinizi daha dinç, daha verimli ve daha enerjik hissedeceksiniz..Sweetpower ile birlikte size gelecek olan Çuhaçiçekli  çayını hiç aksatmadan kullanın. Sweetpower ile birlikte kullanılmalıdır. 

 

 

 

 

 

Kullanma şekli ise ; Akşamdan oda sıcaklığındaki su ile dolu olan bir su bardağına bir çay kaşığı kadar ilave edip sabaha kadar bekletin. Sabah biraz ılıtıp süzdükten sonra Aç karna için ve 20 dk. sonra kahvaltı yapınız. Sabah yine aynı şekilde hazırlayıp akşama aç karna içiniz. Haftanın altı günü içip, bir gün ara veriniz.

Ayrıca haftada 2 gün çörekotu yağı veya sızma zeytinyağı ile genital bölgeye, duştan sonra beş dakika masaj yapınız.

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.