Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Erkeklerde ve kadınlarda kısırlık tedavisi, sperm sayısını, kalitesini artıran şifalı bitkiler.

Kadınlarda hormonel sorunlar ve bütün gebelik problemlerine yardımcı çözümler.

Yanlış ve eksik beslenme programları ile teknolojik cihazların bize verdiği zararlar sonucu, erkeklerde sperm sayısı her geçen yıl azalmakta.

 

Ispanakta olması gereken Demir miktarı, on sene öncesine göre % 70 azalmış.Patateste olması gereken magnezyum yine aynı miktarlarda azalmış. Bunlar sadece birer örnek. Aynı durum diğer besinlerde de görülmektedir. Besin kalitesinin bozulması ve olumsuz çevresel yaşam koşulları bu benzeri sorunların artmasında etkilidir. Bu durumda işlenmiş gıdalardan Rafi'ne edilmiş gıdalardan ve yağlardan uzak durmalıyız. 

 
 
 
Cep telefonu, bilgisayar gibi cihazları daha dikkatli kullanmalıyız. Cebimizde veya göğsümüze yakın yerde taşınmamalı özellikle Bluetooth cihazlar yerine kablolu kulaklıklar kullanmalıyız. Çünkü kablosuz cihazlar cep telefonundan on kat daha fazla radyasyon yayar ve bu durumda sperm üretimini azaltır. 
 
 
 
Zeytinyağı ve  tereyağını kullanmalı, rafine tuzlar yerine iri kaya tuzlarını, Özellik le de Himalaya tuzunu tercih etmeliyiz.. Sperm kanallarında tıkanmada olabilir. Bunun için de sabah ve akşam birer tatlı kaşığı toz keçiboynuzunu bir su bardağı sıcak suda demleyip içebilirsiniz . Kişinin dişlerinde amalgam dolgu yani siyah renkli dolgu (civa-ağır metal ) varsa uzman bir hekim tarafından derhal çıkarılmalı ve yerine beyaz dolgudan uygulanmalı. Amalgam dolgu civa içeriklidir ve ağır metal olduğundan sizi yavaş yavaş zehirler de sperm üretimini neredeyse durdurur. Bu sebeple hergün bir tatlı kaşığı kişniş tüketilmeli ve ev yoğurduna da devam etmeli. Tabi ki sperm sayısının ve kalitesinin artırılmasına yardımcı olarak Sweetpower setini kullanmalısınız. Hergün bir avuç kayısı çekirdeği de yenmeli. Bol yeşil renkli sebzeler yenmeli veya suları çıkarılıp içilmeli. Doğru beslenmenin en önemli kuralı ise, bol ve enerjisi olan yani kaliteli su içmektir. Arıtma veya satın aldığımız sular değil elbette. Bu tür suların enerjisi yoktur. Ne kadar içerseniz için vücudunuz yine de susuz kalır. Burada suyun kalitesinden söz ederken, moleküler yapısı ve ph değerlerine vurgu yapmak istiyorum. Ph değeri 7 ve üzeri olmalı. Moleküler yapısı ise , su dondorulduğu zaman yani katı haldeki yapısı düzgün bir altıgen oluşturmalı."Suyun enerjisi" adlı makalemi okuyun lütfen.  Suyun hafızası vardır ve siz ona neyi isterseniz onu kodlar ve yüce rabbimizin izni ile bize şifa olur. 
 
İncir tüketilmelisiniz. Her gün aç karna en az 2 tane incir yiyebilirsiniz . Tazesi veya kurusu fark etmez ise de, tazesi her zaman daha etkilidir. İncirin içi Tohumla doludur ve ağaçta ikili olarak asılarak büyür. Adeta ben kısırlık için veya üremenize yardımcı olmak için yaratıldım der gibi. İncir sperm sayısını ve hareketliliğini artırır, ayrıca erkek kısırlığını önler.  Daha da etkili olması için, akşamdan iki adet inciri, üzerini kapatacak kadar soğuk sıkma zeytin yağında sabaha kadar bekletin ve sabah aç karna tüketin. Bunu her sabah yapmanıza gerek yok. İki gün bekletip yerseniz daha iyi olur. Fakat bir ayın sonunda 5 gün ara verin…

 

 

Gazlı içeceklerden özellikle Cola'dan uzak durun. Cola doğum kontrol ilacından daha tehlikelidir.  Şekerli tüm besinlerden de uzak durmalısınız. Günlük en fazla 5 gr. şekerden fazlasını almayın lütfen.  Testisler sıcaktan korunmalı (serin tutulmalı) ve dar olan iç çamaşırları giyilmemeli…

Kısırlık sorunu eğer bayanlarda ise bunun için de farklı bir yöntem izlenmeli. Yardım için merkezimiz ile iletişime geçiniz. 

Peki kısırlık sorunu yaşayan yani sperm sayısı yeterli olmayan veya kaliteli spremi olmayan erkekler başka ne yapmalı ? Öncelikle sweetpower  setimizi kullanmalı. Burada kaliteli bitkilerin özleri ile formülize edilen maddeler vardır. 21 bitkiden oluşan çuhaçiçeği çayımızı da sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez içerken, sweetpower kapsüllerini de 4 günde bir adet tok karna alınmalıdır. 


 
 

21 Bitkiden oluşan Çuhaçiçekli  bitki çayımızı da ücretsiz olarak  setin içerisinde siz değerli ziyaretçilerimize gönderiyoruz. Ürünümüz size çok yardımcı olacaktır inşaAllah. 

 

 

Bayanlar için de özel olarak hazırladığımız bitkilerden akıllı karışımlarla bitki çayları hazırlıyoruz. Kadınlarda yumurtanın kolayca döllenmesi için, Böğürtlen kökünden hazırlanmış bir çayı iki günde bir içmenizi tavsiye ederim. Böğürtlen kökü öğütülür veya rendeden geçirilerek toz haline getirilir. Daha sonra sıcak su dolu bir su bardağına bir çay kaşığı kadar Böğürtlen kökü ilave edilir beş dakika bekledikten sonra çay süzülerek şekersiz olarak içilmelidir. 

 

 

Hormonel bozukluklar, kalitesiz yumurta veya düşükler gibi bir çok kadın doğum sorunlarında uzman ekibimiz ile iletişime geçiniz. Rahimde bulunan kist veya Miyomlar ile Yumurtalık kanalı tıkalı olduğunda, gebelik imkansızdır. Çözümü yine mümkün olmakla beraber, inanarak çözümü aranmalı. Bu konuda uzman ekibimiz her zaman yanınızda.

 

 

 

Kaliteli ve sorunsuz bir yaşam için mutlaka kaliteli ve enerjisi olan sudan her gün 8-10 bardak su için. Susamadan , su için.

 
Sene 1975, o yıllarda Türkiye'mizde kısırlık oranı % 2 lerde iken şimdilerde bu oran % 36nlara dayandı. Neden acaba ? Hazır gıda sektörünün, rafine besinlerin-yağların, kentsel yaşam koşullarının kısacası bize ön görülen yaşam modelinin sonucu mu acaba ? 10 Yıl sonra bu oran % 60 lara belki de soylu milletimizi toplu kısırlaştırmak mı niyetleri ?

Bir de hicri ayların 15, 17,19, ve 21. Günlerinde ve Pazartesi , salı , Perşembe ve pazar günlerine denk gelecek şekilde Hacamat yapılmalı…

 
 
 
Yaptırmalı. Tabi uzman kişilerden yapın. Bu metodlar la bir çok insan kısırlık belasından kurtuldu. Hacamat gerçeği yıllardır bizlerden gizlendi ve problemin çözümündeki etkisi saklandı. Hacamatı biz değilde yabancı bilim adamları söylerse daha etkiliymiş gibi algılanıyor. o yüzden dir ki, avrupa insanı Hacamat'ın faydasını görmüş ve her yıl tekrarlayarak uygulamıştır. Aynı zamanda kan gruplarına göre beslenme programlarını da ürünümüzle beraber gönderiyoruz. 
 
Peygamber AS da; “İki şeyde şifa vardır Kur'an okumakta ve bal şerbeti içmekte” buyurmaktadır (Hakim tıp 4/200) Peygamberimiz AS her hastalığın şifasının mümkün olduğunu beyan etmiştir:” Yüce Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalık yaratmamıştır” (Buhari, tıp Hadis 7/12)  Bir başka hadislerinde de şöyle buyurmuşlardır: “Ey Allah'ın kulları tedavi olunuz! Çünkü yüce Allah, ölüm ve ihtiyarlıktan başka şifasını vermediği hiçbir hastalık yaratmamıştır” (İbni Mâce, tıp Hadis 3436)
 

 
 
 
 
 
(Kısırlık tedavisinde kan grubunuza göre beslenme programı ve kişiye özel olarak hazırlanan setlerimiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için merkezimizi arayarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. )
 
 
 
Biz söyleyince hiç kimse inanmıyor veya dikkate almıyor. Bakın tüm Avrupa ve Dünya hacamat yaptırıyor. Bugün Almanya bizden tonlarca sülük ithal ediyor ve şifa bulmak için kullanıyor. Çünkü sülüklerinde yaptığı olay aslında hacamattır. 

Rusya'da hastanelerde hacamat yapılırken, neden soylu milletimizde saklanır veya şifa hazinesi Hacamat yapılmaz. Sağlık Bakanlığı'na defalarca müracat ettiğimiz halde hep olumsuz yanıt veriyor. Anlamıyorum. 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.