Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Hamdolsun bu asırda bize helal- haram nedir diye düşündürtüp, haram yemekten inşallah bizi kurtaracak olan Allah’a…

Kadınlar nesli yetiştirecek olanlardır ve  bu sebepten mutlaka ilim sahibi olmalılardırlar.  Üniversitelerdeydik ve nice topluluklardaydık ilim öğrenmeye çabalayan…Bugün bizlere öğretilen ilim, yaratan’ın Allah olduğu gözetilerek , onun kaidelerine göre düzenlenen bir ilim değildi. Bu yüzden neticede biz bir karar verdik, gerçek ilmi öğretecektik , yani bilginin bu kapital düzende statükosunu korumayıp, onu yaradılışla birleştirecektik. Nitekim öyle oldu.  Uzmanlık alanım olan Beslenme ve diyetetik alanı yeterli olmadığından, yurt dışında Herbalizm ve fitoterapi yani bitki bilimi okuma ihtiyacım oldu. Gerçekler saklandı gizlendi ve hala bu şekilde devam ediliyor. Sürekli hasta bedenler uyuşuk beyinler üretiliyor ki, sistemleri bozulmasın, hükümdarlıkları ve zulümleri devam etsin. Değerli hocamızın dediği gibi, kölelik düzeni. 

 

 

Diyetisyenler olarak tüm beslenme ve diyetetik konularına helallik çizgisinde gerektiği ölçüde hassasiyet gösteren maalesef az kişiyiz. Halbuki; bizler önerenler olarak, danışanı , hastayı yavaşça tüm  toplumu asıl yönlendirendik…İşte  tam da bu sebepten, her önerdiğimiz beslenme şekli, her besin takviyesi, her ürün markası ve içerikleri sünnete uygun, ayetlerle çakışmayan bir yolda olmalıydı. İtiraf ediyorum evet, biz okullarımızda böyle bir eğitim öğretim hiç görmedik. Akıl en büyük güzellikti bize vakfedilmiş olan, ve resmi bilimsel bilgiyi , imani kurallarla birleştirerek bu açığı kapatıyoruz artık düşünmekle…

‘’ey insanlar! Yeryüzünde bulunan gıdaların helal ve temiz olanlarından yiyiniz, şeytanın peşine düşmeyiniz’’ 2/168

Ve daha nice ayet uyarmış bizi halbuki, gün geldiğinde şüpheli ve helal olan arasında nasıl sıkışıp kalacağımızı…Peki,bizler bugün helal kelimesini tam manasıyla çözebildik mi acaba? Helal para ile kazanılan nimetler midir helal rızık ?  Gerekirse bin defa okumalı insan bir ayeti, eğer bu kadar yüzeysel anlıyorsa Allah’ın ona söylediğini… Helal nimet, helal olan bitki ya da hayvanlardan elde edilen , helal kesimle bizlere sunulan,içeriğinde  helal katkı maddeleri bulunan, sağlıklı ve temiz olanlardır.

Müslüman topluluklar; gelin bugün ; bildiğimiz halde ; nefse de had bildirmek için; ‘’helalinden yiyiniz ‘’ emri geçen ayetleri  tekrar okuyalım ,,,düşünelim.

 
 

Unutmayalım ki , düşünmek; gerçek bir düşünmek , nefsi ve dünyayı değiştirmeye ilk adımdır. Müslüman topluluklar; gelin bugün ; bildiğimiz halde ; nefse de had bildirmek için; ‘’helalinden yiyiniz ‘’ emri geçen ayetleri  tekrar okuyalım ,,,düşünelim.

Unutmayalım ki , düşünmek; gerçek bir düşünmek , nefsi ve dünyayı değiştirmeye ilk adımdır.


Mikrodalga fırınlardaki büyük tehlike

Mikrodalgalar, elektromanyetik spektrumun radyo dalgaları ile kızıl ötesi ışınlar arasındaki bölümde kalırlar. Frekansları 1 GHz ila 1000 GHz arasında, dalga boyları 0.1–100 cm. olan elektromanyetik dalgalardır.

Dalgaların frekansları ile dalga boyu arasında; yüksek frekanslı dalgaların kısa dalga boyu, alçak frekanslı dalgaların ise uzun dalga boyu yayması ilişkisi ya da tam tersi durum vardır. Normal fırınların kapağında bulunan küçük delikler, ışık dalgalarının geçmesine izin verirler ve bu nedenle fırının içi görülürdür. Çünkü ışığın dalga frekansı oldukça yüksek, dalga boyu da çok küçüktür, mikrodalga fırınların ise frekansı düşük ve dalga boyları daha uzundur. Bu yüksek dalga boyundaki dalgalar kapaktaki deliklerden geçemez ve ve tekrar içeri yansırlar.

Mikrodalga fırınlarda genellikle 2,5-3 GHz’lık frekanslar kullanılır. Bu frekansta çalışan bir fırının içerisine konan maddenin molekülleri saniyede 2,5-3 milyar kez titreşir. Bu titreşim sayesinde de maddenin molekülleri ısınır dolayısıyla maddenin kendisi ısınır ve pişer. 

Mikrodalga, bu özel fırınların içindeki "magnetron" adı verilen vakum tüpünden üretilir. Magnetron, 60 Hz'lik elekrik enerjisini "mikrodalgalar"a dönüştürür, mikrodalga fırın bu şekilde çalışmaya başlar.


 

Oysa her canlının ve her molekülün bir frekansı var, enerjisi var. Kendisine özel moleküller yapısı var. Mikrodalga fırınlar, bu yapıyı bozmaktadır. Mikrodalgada ısıtıp yediğimiz besinleri, vücudumuz tanımlayamaz , düşman olarak görür ve enerji olarak kullanmaz ve biran vücuttan uzaklaştırmak ister ve yağ olarak depolar. Çünkü vücudumuz kendisini korumaya programlı.

 

helal_besin

Deney : 

Mikrodalga fırında ısıttığımız , köpek mamalarını ve etleri bir ay boyunca bir köpeğe yedirdik . Bunun haricinde sadece su verdik, başka hiç bir Besin verilmedi  . Fakat verdiğimiz her mamayı mutlaka mikrodalga da ısıttık. Bir ayın sonunda denek köpek üzülerek yazıyorum ki, ÖLDÜ . Biz bu deneyi, California üniversitesinde 3. Sınıfta yaptık. Aynı deneyi kedilerle de yaptık, sonuç değişmedi. 

Evinde mikrodalga fırın olanlar, daha ne bekliyorsunuz? 

 
Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.