Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İlk bozulan gıda maddesi

 

 O kadar besin grubu içerisinde, genleri ile en çok oynanan besin buğdaydır. Temel tüketim ürünü olması sebebiyle, daha çok ürün elde etmek için genleri ile oynandı ve gıda olmaktan çıkıp insanoğlu için bir bela haline geldi. Eti her öğünde yiyemezsiniz, peyniri her öğünde yiyemezsiniz fakat ekmeği her öğünde yiyebilirsiniz. Eskiden 1000 adet buğday tanesi 24 gram gelirken şimdi, 1000 adet buğday tanesi 48 gram gelmekte… Daha da durmuyorlar bunu nasıl 60 grama çıkarırız diye laboratuvarlarda genleri ile oynayıp duruyorlar. Vücudumuz bu buğdaylardan yapılan; ekmeği, unlu mamülleri, bulguru , çiğ köfteyi, hamur işlerini yediğimiz zaman, tanımlayamıyor ve yabancı toksik bir madde, şeker olarak görüyor. Bu da bizde tedavisi mümkün olmayan veya zor tedavi edilebilen hastalıkların meydana gelmesine sebep oluyor. Bazı kanser türlerinin artışındaki sebebi bu tür besinlere bağlayabiliriz. Buğday nesli bozulmuştur, buğday ve buğdaydan üretilen besinleri tüketmeyelim. Ekmek yerine her öğünde iki adet ceviz içi yiyelim.

 

Buğday çimi

 

 Peki hocam hiç mi ekmek yemeyelim ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Elbette yiyebilirsiniz. 10 000 sene önceki halini koruyan, siyez cinsi bir buğdayımız var ve protein miktarı etten daha fazla % 25 civarında. Bu buğdaydan yapılan un, ekmek, bulgur pilavını rahatlıkla yiyebilirsiniz. Kastamonu yöremizde tarımı yapılmaktadır. İnternetten de araştırıp sipariş verebiliyorsunuz.Büyük şehirlerde bazı büyük grosmarketlerde de bulabilirsiniz.Tam bir şifa hazinesi. Biz bitkilerimize, tohumlarımıza sahip çıkamıyoruz. Değerini bilmiyoruz. Bundan dolayıdır ki, bu kadar çok ilaç fabrikası daha çok ilaç üretip sağlığımızı bozuyor. laboratuvarlarda genleri ile oynadıkları tohumlarla ürettikleri gıdalar ile bizi hasta edip, bizi zihin kontrolü dediğimiz yöntemlerle kontrol altında tutuyorlar.

Genleri ile oyna, genleri ile oynanmış kısır tohumları yasa çıkartarak zorla sat, çftçiler daha fazla mahsul elde edebilmek için tarımını yaparlar, fabrikalara satarlar burada rafine edilirler ve işlenmiş bir çok üründe kullanılıp soframıza gelirler. Hasta ederler,Uzun vadede ortaya çıkarlar, ilaçlar, kemoterapiler ışın tedavileri gerektiren hastalıklar, yine bunların ürettiği ve iyileştirmeyen ilaçlarını kullanırız. İstediklerini yaşatır istediklerini de öldürürler.

Kısırlık niye arttı ? Kanser niye arttı ? Diabet niye arttı ? Balık hafizalı bir toplum haline nasıl geldik ?. Gelin Kur'an-ı Kerim’deki helal ve haram ayetlerini yeniden okuyup anlayalım. Rabbimizin bize verdiği reçete ile yaşamaya başlayalım. Hem kendimizi hemde neslimizi koruyalım. Selam ve dua ile..

 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.