Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Buğday çimi, Kayısı çekirdeği ve Elma çekirdeği

% 70’i bitkiye yeşil rengini veren klorofilden oluşur. Bünyesinde bol miktarda Laetril diye isimlenlendirilen kanser savaşçısı madde bulunmaktadır.Aslında kanser hastalığı diye bir hastalık yoktur, kanserli hücre vardır ve bu hücreleri yok edecek bünyeden silecek besinler vardır. Allah çaresini vermediği hastalığı yaratmamıştır. Bizim vazifemiz ise bu maddelerin bulunduğu yiyecekleri bulup,doğru ve ölçülü olarak insanlığın kullanımına sunmaktır.Modern Tıp ve ilaçla ilgili,uluslararası güç odaklarının yaptığı gibi bilgiyi ve hastalığın gerçek çözümünü saklamak değil.

 

 

Klorofil bitkilerin kanıdır. Moleküler yapı olarak da insan kanı ile benzerlik arz eder. Kanın oksijen taşıma kapasitesini artırmakla beraber,buğday çimi bünyesinde bol miktarda sıvı oksijen bulunmaktadır.Bundan dolayı az uykuyu insan için yeterli hale getirir. Buğday çiminde Laetril den başka , A,B,C,E vitaminlerinin yanı sıra pek kimsenin duymadığı B17 vitamini de bulunmaktadır. Bünyemizde B17 vitamini eksikliği baş gösterdiğinde, Kanserli hücrelerin sayısında artış gözlenmekte ve ölümle sonuçlanan bir süreç başlamaktadır. Buğday çimi toprakta bulunan 102 elementin 92 sini kendisinde muhafaza eden eşsiz bir şifa hazinesidir. Ayrıca , Kalsiyum, Demir,Fosfor, Magnezyum kaynağıdır.

 


 

Buğday çimi,kilo aldırmadan yüksek bir enerji verir. Dolaşım sisteminde özellikle kılcal damarlar ve toplar damarlardaki kapakçıkları onardığından dolayı özellikle cinsel fonksiyon bozukluklarına da başarıyla yardımcı olmaktadır. Bağışıklık sistemini olağanüstü güçlendirir. Adeta kanımızı temizler, yıkar. Yaşlanmayı geciktirir ve kilo vermeye de yardımcı olur. Bütün bu özellikleriyle Buğday çimi tam harikulade kanser savaşçısıdır.

 

 

Soylu ülkemin değerli okuyucuları, kanser diye bir hastalık olmadığını ifade etmiştim. Yıllardır tüm dünya uluslararası ilaç tröstleri tarafından kandırılmaktadır. Adeta insanlık, dev ilaç şirketleri tarafından kobay olarak kullanılmakta, ürettikleri ilaçlarla insanları sorunlarından kurtarıp daha mutlu bir hayat yaşatmak yerine, tüm hayatını sorunlu ve çekilmez hale getirip, adeta hastalık üretir haldedirler.

 

kanser_tedavisi

Buğday çimi gibi çok basit ve ulaşılması kolay besinler bizi bir çok hastalıktan kurtarmakla beraber, sağlam bir bağışıklık sistemi ile adeta hastalıklara karşı bir kalkan görevi yapmaktadır. Siz hastalıkları meydana getiren sebepleri ortadan kaldırırsanız hastalıklar olmaz, insanlar bunalıma girmez ve daha mutlu bir yaşam sürer. Sağlıklı yaşamın en önemli şartlarından birisi de katkısız  helal gıdaları kullanmak, şüpheli her cins gıdadan uzak durmaktır.

 

kanser_tedavisi

 

B-17 vitamini ve Laetril, buğday çiminden başka ürünlerde de bulunur. Bunlar Elma çekirdeği ve Kayısı çekirdeği dir. Fakat yapı itibarı ile Buğday çimi daha  şifalıdır. Yediğimiz elmaların çekirdeklerini de çiğneyerek yiyelim. Her gün mutlaka bir avuç kayısı çekirdeği yemeye gayret edelim. Kanserli hastalarda sabah ve akşam olmak üzere bir su bardağı buğday çimi suyunu tavsiye ederim. Kayısı çekirdeğinde gün boyu 200 gr. yeterli.


 

Aziz okuyucularım, ne olur, kendinize bir iyiylik yapın da Allah'ın bize bir lütfu halindeki buğday çimini kullanarak tanıyınız.

Tüm kanser hastalarına danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Merkezimizle iletişime geçiniz. 

 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.