Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Erkeklerde Sertleşme Sorunu ve çözüm Yolları

Her erkek, cinsel yaşamı boyunca sertleşme (ereksiyon ) güçlüğü  yaşayabilir. Geçici güçlükler için kaygılanmayın ve canınızı sıkmayın, çünkü çözümü var…

 

sertleşme_sorunu

 

Herkesin zaman zaman başı ağrır. Ama hiç kimse, ilk başı ağrıdığında beyin tümörü olduğunu düşünüp kaygılanmaz. Sertleşme olmayabilir diye, cinsel ilişki kurmaktan kaçınmayın. İlişki sırasında sertleşmeyi düşünmeyin, kendi cinsel yanıtlarınızı gözlemlemeyin, cinsel hazzı yaşayın. Sertleşme sorunun Bir çok sebebi olabilir. Mesela çinko eksikliği gibi.. Erkekler her boşalmadan sonra vücutlarından 5 gr. Çinko kaybeder. Eğer eksikliği gidermezseniz, sertleşme sorununu çözemezseniz. Çinko ve benzeri mineral -vitamin eksikliğini tamamlayan Sweetpower bu konuda içerdiği mükemmel bitkilerle bu sorunun çözümüne yardımcı olmaktadır.

 

sertleşme_sorunu

 

KAFANIZA TAKMAYIN..!! 

Sertleşme sorunu  (ereksiyon )ve  Erken boşalma sorunları Sweetpower  ile artık sorun olmaktan çıkıyor çıkıyor ..!

Sertleşme sorunu yaşıyorsanız, Sweetpower kullanımıyla beraber, haftada bir sefer  penisinizi, kasıklarınıza kadar yaklaşık 3 dakika boyunca orjinal bir Çörek otu yağı ile masaj yapın. Sweetpower'ı da 4 günde bir kapsül alın… Ayrıca Sweetpower seti ile birlikte ücretsiz olarak gönderdiğimiz 21 bitkiden oluşan Çuhaçiçeği çayımızı da kullanma talimatına bağlı kalarak düzenli olarak kullanın. Metabolizmanızla ilgili sorun veya sorunlar giderilmeden, problem de ortadan kalkmaz. Problem ortadan ortadan kalkınca sorunlar da ortadan kalkar…

 

 

 

CİNSEL SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ

Geçmişten günümüze insan hayatında önemli bir yere sahip olan, zevk, heyecan ve mutluluk kaynağı cinsellik, beraberinde bir takım uyum sorunlarını da getirir. Bu sorunlara bilimin ışığında profesyonel cinsel terapi yöntemleriyle etkin çözümler sunulmaktadır. Cinsel terapi, çiftlerin duygusal ve davranışsal sorunlarını çözerek, ruhen ve bedenen uyumlu olmalarını, cinsel ve ruh sağlıklarının geliştirilmesini ve korunmasını amaçlar.

 
 
 

Sorun psikolojik değil de fizyolojikse hiç bir profesyonel terapi işe yaramaz. Öyle hastalara tanık oldum ki, 6-7 aydır terapiye gidiyorlar ve bir türlü sorunlarını çözemediler. En sonunda Bunlara bizim üründen kullandırmaya razı ettim kendisine ve eşine bitkisel karışımlarımdan hazırladığım bir çay verdim. Sonuç harika evlilikleri kurtuldu ve şimdi çok mutlular. 

Hipofiz bezi, epifiz bezi veya hipotalamusta meydana gelecek bir sorunda yani hormonları kontrol altında tutan bu vücudumuzun orkestra şefine hangi terapi veya kimyasal ilaç kalıcı olarak fayda sağlar ? Binlerce yıldır kullanılan ve kesin çözüm olan bitkileri, modern tıp bilgilerimizle sentezleyip bu hastalıkların çözümünde etkili kıldık. Çünkü Amerika ve avrupa'da bu yöntemlerle sorunlarını çözmekte. 

 

sertleşme_sorunu
 

Yüzyıllar önce yaşamış Tıbbın babası niteliğindeki ve yine yüzyıllarca yıl, Avrupa ve Amerika'daki tıp fakültelerinde ana ders kitabı olarak okutulan El-kânûn Fi't-Tıbb adlı eserinin sahibi İbn-i Sina… Kan gruplarına göre (Kitabında ; İnsanlar dört ana mizaca ayrılır der.) beslenmeyi ve hastalıklarına göre çözüm metodları geliştiren bu bilim adamını tüm dünya kabul etmişken bizler hala şiddetle reddetmekteyiz. Neden ? Bizler bir grup bitki uzmanı- doktor ve eczacı bir arya geldik ve size çözümler ürettik. Çözümlerimizi siz değerli okuyucularımla paylaşmak için de bu siteyi kurduk…

 

 
 

Cinsellik yemek içmek kadar insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Gerek doğuştan gelen dürtüler nedeniyle hormonların etkisi, gerekse insanın neslini devam ettirmesi, üremesi için olmazsa olmaz bir eylem olduğu için çok önemsenmiş ve önemsenmeye de devam edilecektir.

 

 
 
 
Kısacası insanoğlunun vazgeçilmezlerinden biridir. Buna rağmen ortada bir paradoks vardır. Çok önemsenen ancak çözümü için çokta çaba gösterilmeyen, yanlış yöntemler kullanılan, yada sorunun bir eksiklik yetersizlik gibi görünüp bastırılması, soruna rağmen sorunsuzmuş gibi davranılması söz konusudur.

sertleşme_sorunu
 

Yıllarca çiftlerin ilişkiye girememesi (vajinismus, iktidarsızlık),  yetersiz ve doyumsuz ilişki yaşama(erken boşalma), cinsel uyum sorunları gibi bir çok soruna rağmen bu konuda danışmanlık almak, tedavi görmek yerine bu durumun kabullenilmesi ilişkilerde onarılmaz yaralar açmakta, telafisi zor sonuçlar doğurmakta ve çiftlerin mutsuz bir hayat sürmelerine neden olmaktadır.

Son yıllarda boşanma oranlarının %20 sinin nedeninin cinsel uyum sorunları olduğu, 40 yaş üzerindeki erkeklerin cinsel fonksiyon bozukluğu oranının yüzde 70'e kadar çıktığını tespit edilmiştir. Kadın cinsel fonksiyon bozukluğunun erkekten çok daha fazla gözüktüğü söylenmektedir.

 

sertleşme_sorunu
 
 
Örneğin erkekte cinsel fonksiyon bozukluğu oranı yüzde 31 iken kadında yüzde 43 oranında olduğu yapılan araştırmalarca saptanmıştır. Yani ortalama her 10 erkek ve kadından 7'si cinsel problemler yaşamaktadır. Tedavi oranına bakıldığında ise çok düşük bir oran gözükmektedir. Çiftler mutsuz ve keyifsiz bir cinsel hayatı adeta çaresizce yaşamaya devam etmektedirler. Sorunlu bir cinsel hayat boşanma, aldatma, evde huzursuzluk, işte verimsizlik, küçük şeyleri büyütme sorun yapma gibi bir çok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir.

Oysa birlikteliği heyecanlı ve dinamik tutmak, zevkli ve eğlenceli hale getirmek, hayatı doyasıya yaşamak herkesin hakkı. Nasıl ki fizyolojik bir rahatsızlıkta hiç tereddüt edilmeden doktora gidiliyorsa yaşanan cinsel uyum sorunlarında da vakit kaybetmeden cinsel terapiste başvurulmalı ve bu sorunlar çözülmelidir. 
 
 

Başlıca Cinsel Sorunlar:

Vajinismus

Erken Boşalma

Cinsel İsteksizlik (Cinsel Soğukluk – Frigidity)

Cinsel İlişkiden Tiksinme 

Kadınlarda Cinsel Uyarılma Bozukluğu

Erkeklerde prostat sorunları.

Erkeklerde diyabetten kaynaklanan sertleşme sorunları

İktidarsızlık

Cinsel Ağrı Bozukluğu (Ağrılı Cinsel Birleşme – Disparoni)

Erkekte Orgazm Bozukluğu

Kadında Orgazm Bozukluğu

Kadınlarda hormonal bozukluklar

Gibi…

 

 

Eşlerin cinselliğe bakış açıları değerlendirilerek yanlış düşünce ve davranış örüngüleri düzeltilir. Cinselliğin bir görev yada zorunluluk olmadığı, istekli bir şekilde yapılan, evliliğin ve hayatın gerekliliği olduğu farkındalığı kazandırılır. Evliliği heyecanlı ve canlı kılan, çiftlerin birlikte yapmaları gerekli olan; iletişim kurma, dokunma, sarılma, birlikte aynı anda yatağa girme, sadakat gibi konular işlenir. Çiftlerin adeta yeniden flört yaşamaya başlaması sağlanmaya çalışılır.

Kalıcı ve etkili çözüm
 
Sweetpower seti ile dertlerden kurtulun…
 
Cinsel sorunlara karşı duyarsız kalmak, sorunların giderilmesi için çözüm arayışından kaçınmak, evlilik hayatında farklı problemleri de beraberinde getirmektedir. Örneğin eşlerden diğeri sevilmediğini, önemsenmediği, değer görmediğini, düşünmektedir. Hatta aldatıldığı veya eşinin eşcinsel olduğu şeklinde şüpheler de oluşabilmektedir. Hertürlü kültürel, eğitim düzeylerinde ve sosyal çevrelerde görülen cinsel sorunların çözümü çok kolaydır. Çok kısa olan hayatta mutlu olmak ve yaşamın coşkusunu hissetmek için cinsel sorunu olanların biran önce çözüm yolunda adım atması gerekir.
 
 
 
 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.