Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Ülkemizde ve dünyada cinsel içerikli ürünlerin yapılan araştırmalarda büyük bir bölümünün ( %95'i) kimyasal içeriklidir.

 


Bugünlerde gazetede ve meryada yer alan bir haber… Gergedan boynuzundan afrodizyak mı olur ? 

 

gergedan

Kimyasal ürün olarak halk arasında viagra olarak bilinen ve uluslararası bir ilaç devi tarafından üretilen ürünün hammaddesi olan SİLDANAFİL SİTRAT TIR. 

 

 

 

Üzgünüm ki bu madde tüm canlılar için zararlı bir bileşimdir. Kalbin daha hızlı çalısmasını sağlayarak, kanın damarlardaki hızını artırır ve cinsel organda maksimum sertleşme sağlar ve bu etki 3 saat boyunca sürer. Kimyasal bir ürün olduğundan tüm vücutta büyük tahribat yaratır.  İleri yaşlarda, kalp kaslarında ve damarlarında sorun olan hastaların ani kriz geçirmelerine sebep olabilir. Kişi alkol ile birlikte bu tür kimyasal ürünleri kullandığında bu tehlike daha da büyür. Çünkü alkol oksijenin beyne ve vücuttaki tirilyonlarca hücreye taşınmasını engelleyerek sizin erken boşalma sorunları yaşamanıza da neden olur. Vücut kendisini korumak için, kendisini kapatır yani bayılır. Eğer üzerine birde kimyasal içerikli cinsel takviye aldıysa, kriz kaçınılmazdır. 


Cinsel_guc

 

Piyasada bitkisel diye tanımlanan , değişik isim altında satılan ürünler, bitkilerle kimyasallar karıştırılıp insanlar aldatılmaktadır. Hatta bazı ürünlerde , "hem erkeklerde hem de bayanlarda kullanılanır " özel üretim diye övülür durulur. Bilimsel olarak aynı ürünün hem kadınlık hormonu olan östrojen 'de ve erkeklik hormonu olan testosteronda etkili olması mümkün değildir. Erkeklerde bu iki hormonunda var olduğunu bildiğimize göre, erkekler de nasıl etkili olacak ? veya bayanlarda nasıl ?

 

Cinsel_guc

 

Sweetpower da ise başta Epimedyum p.e. Extratı olmak üzere muhteşem bitkiler kullanılmıştır. Ürünü herhangi bir yan etkisi yoktur. Avrupa'da, Amerika'da ve uzak Doğu'da yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Alkolle veya ilaçlarla etkileşmez. Tarihi Çinli bir çobana dayanmaktadır. Çin imparatorunun veliahtı evlenir ve bir türlü çocuğu olmaz.

 

 

İmparator oğlunu başkasıyla evlendirmek ister fakat veliaht prens eşini çok sevmekle beraber, doktorlar kusurun prenste olduğunu söylerler ve tedaviye başlarlar. Aylar geçer değişen birşey olmaz. Derken bir çoban epimedyum ağacından topladığı yapraklardan çay yapıp prense sunar. Prenste son bir çare diye bu çayları içer ve müjdeli haber bir süre sonra gelir. Prensin çocuğu olmuştur artık. O günden bugüne Çin'de bu bitkinin özü çıkarılıp kullanılmış. Bizde tarım bakanlığının izniyle ithal edip burada nihayi ürün haline getiriyoruz. Maaliyeti diğer kimyasal içerikli ürünlerden oldukça fazla olmasına rağmen, hedefimiz tamamen, önce sağlık ilkesiyle, herkesin bir hayır duasını almaktır. 

 

Başta şeker ve prostat hastaları, kalp hastaları, hertürlü cinsel fonksiyon bozukluğu yaşayanlar,sperm sayısı yeterli olmayanlar rahatlıkla ve güvenle ürünümüzü kullanabilirler. 

 

 

Tüm cinsel problemlerinizi, uzman doktorumuza sorabilirsiniz.

 

sweetpower

Cinsel_guc

 

 

siparis_hattı

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.