Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Erken boşalma sorunu ve çözümü

Cinsel birleşme hemen sona eriyorsa bu uyarılara kulak verin… 

Sigara ve alkol kullanan bir erkek hem vajina içersinde daha kısa süre kalır, hem de cinsel ilişki sırasında çabuk yorulur. Cinsellik beyinde başlar. Beyin özellikle de Hipofiz bezimiz ne kadar verimli çalışırsa, erken boşalma sorunumuz da ortadan kalkar. Kısacası ilişki süresini beynimiz belirliyor. Sweetpower da beyin ve salgı bezlerinin düzgün çalışmasını sağlayarak cinsel ilişki süresini uzatır. Bunu yaparken de etkileri kalıcıdır. Çünkü sorunu çözer…


cinsel_güç


Spor yapmanın sağlık için önemi kaçınılmaz bir gerçek. Düzenli egzersiz yapan insanlar hem daha sağlıklı bir yaşam sürüyor, hem de daha formda bir vücuda sahip oluyor. Sporun bir yararı daha var, o da erkeğin cinsel performansını arttırması ve testosteron hormonu seviyesini artırmasıdır.

cinsel_güç

 

Seksi daha tatmin edici hale getirmek. Uzmanlarımıza göre 60 dakika boyunca sürekli orgazm olmak imkansız değil , ancak birbirinizi uzun süre tahrik etmeniz ve seksten aldığınız zevki artırmanız gerekir . Ya da tek kapsülde 6 Etkili Ultra süper,  Sweetpower kullanmanız yeterli…

 
cinsel_güç
 

İyi bir konsantrasyon… Tatlı enerjinizi gösterin…

Orgazm olmak üzereyken neler yaşadığınızı bir düşünün; tüm kaslarınız sertleşir, nefes alış verişleriniz hızlanır. Orgazm anında ise büyük bir rahatlama hissedersiniz.  Vücudumuz kasıldığında damarlar daralır ve vücutta dolaşan oksijen ve kan miktarı azalır. Bu da orgazmın olabileceğinden daha kısa sürmesine yol açar.Burada Sweetpower'in içindeki Muhteşem bitki özleri devreye girer ve bu süreci tersine çevirerek, ilişki süresini uzatır ve kalitesini de artırır. Bunu yaparkende aynı zamanda ilişki sayısını da artırır. Yani bir gecedeki ilişki sayısını siz belirliyeceksiniz… 

 

cinsel_güç
 

Tümüyle rahat olduğunuzdan ve günün stresini arkanızda bıraktığınızdan eminseniz partnerinizin dokunuşlarına teslim olabilirsiniz. Ancak dokunuş aşamasının belli bir noktasında durmanız ve orgazmı ertelemeniz gerekiyor. Uzmanlar bu aşamayı "hiper tahrik evresi" olarak tanımlıyor.

 

cinsel_güç

 
Vücudunuzda dolaşan oksijen miktarının azalmaması için sweetpower devreye girer ve hücrelere daha fazla oksijen alınımını sağlayarak ilişki süresini uzatır. Dolayısıyla kan akışını normale getirir. Erken boşalma sorunu yaşayanlarda bu rahatsızlık daha çok görülür ve sweetpower yardımcı olarak bu problemi çözer. Siz herşeyi sweetpower' a bırakın ve partnerinizle zevkin doruklarına varın. 

cinsel_güç
 

(Çikolatanın afrodizyak etkisini unutmayın. Hayal gücünüzü kullanın… )

 

 
Temel cinsel sorunlar

Sertleşme sorunu fiziksel ya da psikolojik sebeplere bağlı olarak oluşmaktadır. Fizyolojik bir sebepten sertleşme sorunu yaşayan erkek gece, sabah hiçbir zaman sertleşemez buna ek olarak hafif yetmezliği var ise sabah vakitlerinde sertleşir gün içinde tekrar sertleşemez. Sorun psikolojik ise fiziksel muayene sonucunda fizyolojik bir soruna rastlanmaz, sertleşme sorunu kişiye, duruma ya da zamana göre değişebilir. Sabah uyandığınızda az da olsa sertleşme varsa, çözümü kolay ve hızla gerçeklerşir. Eğer sabah hiç sertleşme yoksa işiniz biraz zor…

 

cinsel_güç

Nedenleri;

Fizyolojik etkenler sebep olur, rol oynayan organik etkenler arasında en önemlileri kılcal damar sorunları, nörolojik ilaçlar ve cerrahi işlemler, hormonlarla ilgili sorunlardır. Bunu üzerine performansla ilgili olumsuz beklenti eklendiğinde tablo iyice olumsuzlaşır. Burada düzenli beslenme ve fizyolojik sorunların giderilmesiyle, sorun ortadan kalkar. Bu sorunları gidermede Özel olarak hazırladığımız muhteşem bitki karışımları ve sweetpower çok ama çok etkilidir.


cinsel_güç
 
 

Bu etki geçici değil, kalıcıdır. Sorunsuz cinsel yaşamınız size bağlıdır, yaşam şekliniz ve beslenme kültürünüzle doğru orantılıdır. Karbonhidratlar, şeker, rafine edilmiş yağlar-tuzlar, hazır yiyecek kültürü, vücudunuzda biriken ağır metaller, zirai ilaç kalıntıları, Gazlı içecekler, hazır meyve suları, klorlu ve enerjisi olmayan içme suları, hareketsizlik, stresli yaşam koşulları bu etkilerin hepsi sizin hem hayat sıtandardınızı hemde cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkilemektedir.

 

cinsel_güç
 

insan vücudu 120 sene yaşaması için programlıdır. Bizler uygun olmayan beslenme ve yaşam koşulları yüzünden bu süreyi çok aşağılara çekmekte veya kalitesiz ve sürekli sorunlu, ilaç kullanır halde geçiriyoruz. Hastalığı oluşturan sebepleri ortadan kalıdırırsanız hastalıklar zaten meydana gelme fırsatını bulmaz değilmi aziz okuyucularım… 

 

cinsel_güç
 

Performans kaygısı sertleşme sorununun en belirgin sebebidir. Aslında performans başarıyla ilgili bir kavramdır."  ‘Erkek, erkekliğini ispatlamalıdır' ‘Erkek adam sertleşir"  ‘Erkek dediğin zaten sertleşmeyi becerir' gibi mitler sonucu erkekliğini sertleşerek başaracağına inanan erkeğin kaygısı artar. Sempatik sistem devreye girer; beyin tehlike algılar, vücudu kasar ve tehlikeden korumaya çalışır.


cinsel_güç
 

Erkeğin sertleşebilmesi için gevşemeye ihtiyacı vardır, parasempatik sistemin devreye girmesi, vücudun rahatlaması ve kaygıların yatışması gerekir. Ancak performans kaygısı buna izin vermez. Bireyin performansına ilişkin beklentisi ve yetersiz performans sonucunda ortaya çıkabilecek sorunlar ile ilgili düşünceleri yoğun kaygı ve anksiyete yaşamasına sebep olur.  Cinsel ilişkiden kaçma, cinsel isteksizlik ve depresif belirtilerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

cinsel_güç
 

Suçluluk duyguları da sertleşme sorununa sebep olabilir. Evlilik dışı ilişkiler yaşanan suçluluğun erkekte sertleşme sorunu olarak ifade bulmasına sebep olur.

Erkeği zorlayan bazı cinsel mitler ve abartılı beklentiler vardır, ‘ Erkek sürekli çivi gibi olmalıdır' ‘ Erkek hiçbir zaman hayır dememelidir' vb. Bu mitler bireyin kaygısını arttır, bozukluğun oluşmasına sebep olur.

İlişki içerisindeki iletişim sorunları, problemleri çözememe ve duyguları ifade edememe gibi sorunlar erkeğin bazı olumsuz duygular yaşamasına ve bunu sertleşme sorunu yaşayarak ifade etmesine sebep olur.


cinsel_güç
 

Her erkek hiçbir uyarıcı yokken, doğal bir şekilde sertleşebileceği gibi; uygun şartlar altında, uygun uyarıcılar var iken sertleşme sorunu yaşayabilir. Sertleşme sorunu beklemediği bir durumda kendini başarısız olarak değerlendiren birey, her seferinde aynı sorunu yaşayacağına inanır ve bu inanış kendini doğrular.

Bireyin yaşantısındaki stres ve gerginlik sertleşme problemine sebep olur. Gün içinde yaşanan sorunlar, halledilemeyen problemler, iletişim kusurları erkeğin gerginliğini iyice arttırır. Yaşadığı olumsuz duygulardan kurtulmak için seks yapmak isteyen erkek zaten gevşeyemediği için sertleşme sorunu yaşayabilir.


cinsel_güç
 

Yaşlanma, kullanılan bazı ilaçlar, yaşam stili ve bazı kronik hastalıklar ( hipertansiyon, diyabet, depresyon, kardiovasküler hastalık) sertleşme sorununa sebep olur.

İletişimle ifade edilmeyen duygular bedenle ifade edilir. Eşler arasında yaşanan sorunlar olumsuz duygulara sebep olur. Bu olumsuz duygular sözel olarak ifade edilmediğinde, erkek bunu sertleşme bozukluğu ile ifade edebilir. Eşler arasında duyguların ifade edilmesini sağlamak iyi bir çözümdür.

Sertleşme bozukluğuna, erkeğin sorunu olarak değil, eşler arasındaki ilişki sorunu olarak bakmak gerekir. Soruna ilişki üzerinden yaklaşıldığında, erkeğin üzerindeki suçluluk duyguları yatışmış olur ve çözüm süreci hızlanır.

 
cinsel_güç
 

Çifte özel bir çözüm  planı hazırlanır. Fiziksel muayene, psikolojik muayene ve çok ayaklı bir çözüm planı ile psikoterapi süreci başlatırlır.

Sweetpower ile erken boşalmaya son !
 
Sweetpower ile süreyi siz belirleyin !
 
 
Sweetpower ile yerinizde duramayacaksınız…

Farklı duyguları tanımaya varmısınız ?

Sweetpower'ın tiryakisi olacaksınız…

Dünyanın en iyisi ve en doğalı…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.