Doktora Sorun.
Sweet Power Uzmanlarca Onaylanmıştır.

Cüneyit …..

Hocam merhaba. 1 haftadır yazıcam vakit bulamadım bir türlü. Size teşekkür etmek istedim. Ben yüksek tansiyon hastasıyım. 1 Sene önce yapılan kan tahlilimde kolestrol 218 iken, Çuha Çiçeği çayınızı içtikten sonra geçen hafta ölçtürdüğümde, kolestrolün 164 e indiğini gördüm. Doktorum çok şaşırdı ve ne yaptın böylede düştü dedi. Halbuki ne kızartmadan vazgeçtim, ne de extra bişey. Sadece çayınızı aksatmadan, sizin söylediğiniz gibi 2 ay 9 gün kullandım. Bu sayede 170 e 140 olan tansiyonum 120 ye 85 olmuştu. Hemde tansiyon ilacımı almadan ölçtürdüm. Sizden Allah razı olsun. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çaydan az kaldı, onuda kapsül almadan 1 gün öncesi ve bir gün sonrası almayı düşünüyorum. Devam etmeye gerek var mı bilmiyorum. Allah razı olsun sizden, gerçekten çok teşekkür ederim Soner hocam.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Burçlara göre cinsellik…

 

KOÇ

Bu burç kadını ya da erkeği, istediği kişiyi elde etmeyi çok iyi bilir. Ateşli bir aşıktır, duygularını belli etmekten hoşlanmaz. Cinsellik söz konusu olduğunda, Koç kadını veya erkeği utangaç değildir. Romantizm bu burçtakiler için söz konusu bile olamaz. Her yeniliğe açıktırlar. Her zaman hareketli bir cinsel yaşamdan hoşlanır.

 

 

BOĞA

Boğa kadını ve erkeği yatakta tedbirli olmayı sever. Eğer partnerine güvenirse ateşli ve tutkulu olur. Cinsellikte çok tutucu değildir. Değişik fantezileri hayata geçirmekte tereddüt etmez. Duygularını ve isteklerini belli etmekte zorlanır. Biraz acelecidir. İyi ve sadık bir aşıktır. Bu burç erkeği kendisini etkileyebilecek doğal kadınlardan hoşlanır.

 

 

İKİZLER

Değişkendirler. İkizler kadını ve erkeği tek gecelik ilişkileri en sık yaşayan burçtur. Cinsellik söz konusu olunca sınırları yoktur. Bu burç kadınları romantizmden hoşlanmaz ama pek çok erkeğin rüyalarını süsleyen bir kadındır. İkizler burcu erkeğinin bir kadınla birlikte olabilmesinin ilk koşulu entelektüel olmasıdır. Farklı mekanlarda, farklı kadınlarla seks yapmak hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Erotik telefon konuşmaları yapmayı severler.

 

 

 

YENGEÇ

Çok kırılgan ve hassas olduklarından cinsellik için romantizm ararlar. Çok sadıktır. Tek gecelik ilişkilerden hep kaçarlar. Yengeç kadını yatakta tutkulu ve ihtiraslıdır. Yengeç erkekleri cinsellik konusunda seçicidir. Çünkü onlar aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Sadık ve dürüsttür. Romantik ve duyarlı olduğu için kadınları her zaman gözbebeğidir.

 

 

 

ASLAN

Aslan kadını ve erkeği cinsel isteğini belli etmekten aslaçekinmez. Her zaman ilk adımı atmak ister. Bu burç kadını her zaman bakımlı ve gösterişlidir. Ayaklarını yerden kesen bir erkek arar. Aslan burcu erkeği yatakta kendisine çok güvenir. Güzel, çekici ve bakımlı bir kadınla birlikte olmak ister. Açık sözlü ve cömerttir. Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın.

 

 

 

BAŞAK

Cinsellik hayatlarının vazgeçilmezi değildir. Tek eşliliği tercih eder, sadıktır. Detaylarla fazla ilgilenir. Partnerinin de entelektüel olarak güçlü olması başak’ın uyarılmasından önemli paya sahiptir. Temizlik bu burç kadını ve erkeği için olmazsa olmazıdır. Sabırlı , anlayışlı erkeklerden hoşlanır. Başak burcu erkeği, duygularını yaşarken abartılı olabilir.


 

 

TERAZİ

Sakin ve temiz bir partner bu burç kadını ve erkeğinin hayalidir. Cinsellik için mekan ilk şartlarıdır. Bu burç kadını güzelliğe, zerafete önem verir. Şefkatli bir erkek ister. Terazi erkeği, çekicidir. Güzel kadınlarla sevişmek ister. İlişkisinin monotonlaşması en büyük kabusudur. Fantazilerden asla vaz geçmez.

 

 

 

AKREP

Akrep burcu kadını ve erkeği pek çok burçtan daha çok sekse düşkündür. Akrep burcunun hem kadını hemd erkeği çok ateşlidir. Cinsellik onlar için vazgeçilmezdir. Akrep burçları karşı cinsi nasıl baştan çıkaracağını bilir. Yatak odasında hakimiyetin elinde olmasını ister. Arzuları herşeyin önünde gelir. Kadını tek eşliliğe inanır, erkeği ise daldan dala konabilir. Çünkü kadınlar daima peşindedir.

 

 

YAY

Bu burç kadını neşeli, sevecen ve çılgın bir erkek arar. Çünkü seksi eğlence olarak görür. Cinselliği en mükemmel  yaşayabileceğiniz burç kadınıdır, yay. Sevişirken konuşmak ister. Vücudunun ne kadar güzel olduğunu söyleyin ona. Yay erkeği sevimli ve şakacıdır. Cinsel hayatta pek çok tecrübesi vardır. Değişik yerlerde sevişmekten hoşlanır. Sadık bir erkek olduğu söylenemez. Göz her zaman başka kadınlardadır. 

 

 

 

OĞLAK

Hep düzenli ve disiplinli olan oğlak burçları cinsellik olunca da aynı şeyleri arar. Tek eşli ve sadıktır. Güvenmek ister. Soğuk görünen ama çok çekici olan oğlak kadını çok sevilmek ister. Oğlak burcu erkeği ise mesafelidir. Kadının kendine teslim olmasını ister. Güven veren, entelektüel kadınlardan hoşlanır. Fanteziler ona göredir. Kalıpların dışına çıkmaktan haz alır. Kaliteli ve bakımlı kadınlardan çok hoşlanır fakat karşı taraftan emin olmadan harekete geçmez.

 

 

 

KOVA

Tek partnerle hayatlarını devam ettirmeleri çok zordur. Bu burç kadını sekse çok düşkündür ama acele edilmesinden hoşlanmaz. Bu burç erkeği için cinsellik çok önemli değildir. Kendine güvenen, zeki, güçlü kadınlarla birlikte olmak ister. Aşık değilse, hemen arkasını dönüp gidebilir.

 

 

 

BALIK

Romantik bir ortamda cinselliği yaşamak ister. Bu burç kadınının bir erkekle cinselliği yaşamasının ön koşulu aşık olmasıdır. Sevecen ve sadıktır. Yatakta sert hareketlerden hoşlanmaz. Bu burç erkeğinin en büyük özelliği çok çabuk aşık olmasıdır. Devamlı partner değiştirebilir. Uzun süreli ilişkilerden hoşlanır. Balık erkeği seksi çok sever.

 

 

 

 

 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Müşteri Yorumları | S.S.S | Gizlilik Bilgileri | Teslimat | Soru ve Cevaplar | İletişim
Copyright © 2012 - Sweet Power Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürününün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer sorularınız için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.